Mourinho: Mam dość takich dramatów

» 22 stycznia 2017, 16:39 - Autor: matheo - źródło: MEN
Jose Mourinho przyznaje, że ma już dość bramek Manchester United w końcówkach spotkań. Portugalczyk chciałby, aby jego piłkarze rozstrzygali mecze zdecydowanie wcześniej.
» Jose Mourinho domaga się lepszej skuteczności od swoich piłkarzy
W sobotę Czerwone Diabły gola na wagę remisu ze Stoke City (1:1) zdobyły w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

– To był wspaniały gol. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że zdobył go w zespole, który tydzień w tydzień traci niewiarygodne gol, to zdobycie tak wspaniałej bramki jak ta Rooneya jest jeszcze bardziej zdumiewające. Czasami jestem na ławce i mam dość tego, że moi piłkarze stwarzają sobie tak wiele sytuacji i zawsze musi być jakiś dramat, aby padła bramka – mówi Mourinho.

– Od dawna powtarzam, że pewnego dnia wykorzystamy każdą sytuację, a wtedy odeślemy kogoś do domu z sześcioma czy siedmioma bramkami.

– Rzeczywistość wygląda jednak tak, że ten dzień nie nadchodzi i mamy problem ze strzelaniem goli. Kończy się na tym, że tracimy samobója i musimy czekać do ostatniej minuty na wyrównanie.

– Choć podtrzymaliśmy serię, to straciliśmy dwa punkty – dodaje Mourinho.

Ruud Gullit: Pogba idzie drogą Depaya
Jak zmieniał się rekord strzelecki w Manchesterze United?

Komentarze (10)

JeloDDZ: za vg taki wynik brany by był w ciemno cieszy mnie że teoretycznie przegrane mozna zremisować a zremisowane mecze wygrywamy za czasów wcześniejeszych trenerów ten mecz skończył by sie porażką a mecz z mbroo skończył by sie remisem widze naprawde postęp jeśli chodzi o styl gry jak i oddanie drużyny
» 24 stycznia 2017, 14:10 #10
TheRipper: Dobrze że Portugalczyk dostrzega ten problem. Podoba mi się to że w przeciwieństwie do vG potrafi dostrzec problem i popracować nad tym aby go nie było w przeciwieństwie do vG który uważał że żadnego problemu nie ma i wolał mieć klapki na oczach. Nieskuteczność w United jest ogromnym problemem dla całego zespołu, więc mam nadzieję że Mourinho dołoży wszelkich starań aby wyeliminować jak najszybciej ten problem.
» 23 stycznia 2017, 11:20 #9
duncaneedwards: mourinho wez sie do roboty.zawodnicy potrzebuja treningu strzeleckiego.bo to jest rzenada strzelic jedna bramke w 94 minucie po tylu zmarnowanych wczesniej szansach.i tak jak kolega nizej pisze jaki jest sens grania mata na skrzydle skoro to ofensywny srodkowy pomocnik w dodatku klasyczny!!. i co daje fellaini w zespole?.kiedy grajac carrikiem mamy najlepsze wyniki. po co mamy martiala rashforda wczeseniej depaya?zeby teraz grac mata.czas na prace a nie komentowanie w mediach formy rooneya i to czemu kgoos wystawilem lub nie wystawilem w kadrze lub w 11 meczowej.
» 22 stycznia 2017, 18:26 #8
Fenek: Może więc warto poszukać innych rozwiązań? Co daje nam fella na rozegraniu? Mata na skrzydle? Rash na skrzydle? lingard w zespole? nietykalny ibra? Może czasami warto w drugiej połowie na zmęczonego rywala dać szybkiego i zadziornego rasha na szpice a za jego plecami Mchita/Mata?
» 22 stycznia 2017, 17:58 #7
wrobel1992: Zgadzam się z większością wypowiedzi, ale co raz częściej dziwi mnie pojazd na Lingarda. Może i nie jest t ozawodnik do pierwszego składu, ale zawsze po jego wejściu coś się dzieje-szarpnie, minie kogoś uderzy na bramkę, a ciągle wszyscy po nim jadą... To jak opisać grę Mikiego, który robi też wiele szumu, a niestety nie wiele z tego wynika?? Gdzie krytyka?? Pozdro
» 22 stycznia 2017, 19:51 #6
Schnapii: Akurat Fella w tym meczu był przydatny na wysokich graczy ,w 1 połowie oddał 2 strzały które zagroziły bramce bardziej niż wszystkich innych zawodników
» 22 stycznia 2017, 20:35 #5
is200: Dwie rzeczy. Podkrecic pressing i zaczac biegac i bramki przyjda.

Nikt nie karze sie zaorywac Ibrahimoviciowi. On ma przedewszystkim strzelac bramki. Zap dalac maja Ci mlodzi po bokach. Sa pieniadze jest okienko transferowe dokupic jakiegos skrzydlowego do rywalizacji bo na to wychodzi ze ostatnio tam gra idzie jak po grudzie
» 22 stycznia 2017, 17:11 #4
karreem: Nasz napad bazuje na jednym napastniku, nie mamy drugiego wysokiej klasy gracza na tę pozycję, a tym samym alternatywy lub uzupełnienia w napadzie dla Zlatana.
» 22 stycznia 2017, 16:57 #3
marchewa11: Ma rację można mieć dość czegoś takiego jak można cały mecz dominować a strzelać bramkę na remis w ostatniej minucie. Chyba cały tydzień by im kazał tylko strzelać :-)
» 22 stycznia 2017, 16:54 #2
kckMU: Czuć tę wściekłość i irytacje. A co do skuteczności, a raczej jej braku, to też mam tego dość.
» 22 stycznia 2017, 16:53 #1