PL2: Podział punktów w konfrontacji z Chelsea

» 28 sierpnia 2016, 17:18 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Rezerwy Manchesteru United zremisowały 1:1 z Chelsea w ramach trzeciej kolejki Premier League 2 2016/2017.
» Rezerwy Manchesteru United zanotowały pierwszy ligowy remis w tym sezonie
Co ciekawe, oba gole w tym starciu padły za sprawą zawodnika gości. Najpierw w doliczonym czasie gry w pierwszej połowie Sam Johnstone zderzył się z Jay‘em Dasilvą przy próbie wyjścia do dośrodkowania. Sytuację skrzętnie wykorzystał Kyle Scott, który skierował futbolówkę do pustej bramki.

Kibice zgromadzeni na Leigh Sports Village musieli czekać na wyrównujące trafienie aż do 85. minuty meczu. Wówczas piłkę w pole karne posłał Regan Poole, a samobójczego gola strzelił Joseph Colley.

Po tej bramce żadna z drużyn nie zdołała już przechylić szali zwycięstwa na własną korzyść. Czerwone Diabły mają teraz przed sobą niemal dwa tygodnie przerwy, gdyż ich potyczkę z Manchesterem City zaplanowano na dziewiątego września.