Young zadowolony z wyniku

» 4 marca 2012, 20:17 - Autor: Czarny171 - źródło: Sky Sports
Strzelec dwóch bramek w meczu z Tottenhamem (3:1) Ashely Young jest zadowolony z przebiegu spotkania oraz tego jak Czerwone Diabły zaprezentowały się w drugiej połowie.
» Ashley Young popisał się piękną bramką
26-letni skrzydłowy przyznaje także, że mimo trafienia Wayne'a Rooneya w pierwszej połowie, zespół sir Alexa Fergusona prezentował się mizernie na tle Kogutów.

– Wynik 1:0 do przerwy nie odzwierciedlał dokładnie przebiegu spotkania. W pierwszej połowie nie zagraliśmy najlepiej – wyjawił Young.

– W drugiej części spotkania udało się nam jednak strzelić dwie bramki dzięki czemu wygraliśmy mecz z Tottenhamem. Myślę także, że wszyscy wiedzą, iż nie zagraliśmy tak jak należy, ale zrobiliśmy to co do nas należy i wywozimy z Londynu bardzo ważne punkty.