Friedel z nadzieją na powrót na Wembley

» 1 marca 2010, 15:23 - Autor: Kucza - źródło: Sky Sports
Bramkarz Aston Villi Brad Friedel ma nadzieję, że jego drużyna powróci na Wembley na finał FA Cup po wczorajszej porażce z Manchesterem United 1:2.
» Friedel ciężko zniósł porażkę z United na Wembley
"The Villans" już w 4. minucie wyszło na prowadzenie, a do siatki Tomasza Kuszczaka trafił James Milner. Jednak "Czerwone Diabły" nie poddały się i strzeliły dwie bramki, które dały im pierwsze w tym sezonie trofeum.

- Mieliśmy dużo szans, ale zabrakło szczęścia - mówi Friedel dla Sky Sports.

- Przy pierwszej bramce mieliśmy dużego pecha, ponieważ pośliznął się Dunne, a to rzadko zdarza się obrońcom tej klasy.

- W pierwszych 30 minutach dominowaliśmy na boisku, ale to nie wystarczyło by wygrać mecz. Mamy nadzieję, że kolejny nasz finał na Wembley będzie wygrany - dodaje bramkarz "The Villans".