Oceny pomeczowe: Manchester United - Burnley 1:1

» 27 kwietnia 2024, 19:09 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl, MEN
Manchester United tylko zremisował z Burnley (1:1) w 35. kolejce Premier League. Który piłkarz Czerwonych Diabłów zostało oceniony najwyżej, a który najniżej? Oto oceny za mecz z The Clarets wystawione przez użytkowników DevilPage.pl oraz redakcję Manchester Evening News.
» Antony wpisał się na listę strzelców w meczu z Burnley | Fot. Press Focus
Andre Onana
W pierwszej połowie zapisał na swoim koncie kilka ważnych interwencji i trzymał Manchester United w grze. W końcówce podarował Burnley karnego.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.59

Aaron Wan-Bissaka
Mógł wpisać się na listę strzelców, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.92

Harry Maguire
Jedyny zdrowy środkowy obrońca w Manchesterze United. Solidna postawa w defensywie.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.64

Casemiro
Znów zagrał na środku obrony i znów zapisał na swoim koncie niezły występ. W końcówce wpakował United w kłopoty po nieudanej główce i faulu Andre Onany.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 3.5

Diogo Dalot
W tym spotkaniu nie podłączał się tak często do linii pomocy, jak miało to miejsce w środku tygodnia. W defensywie rywale nie sprawiali mu problemów.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 3.65

Kobbie Mainoo
Zapisał na swoim koncie niecelny strzał. Sprawiał wrażenie bardzo powolnego.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.28

Christian Eriksen
Był bliski otworzenia wyniku meczu, ale posłał piłkę obok słupka. Jego pozostanie na boisku do 81. minuty było zaskoczeniem.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.54

Antony
Od początku przejawiał duże chęci do gry. Kilka razy przegrał pojedynek z bramkarzem Burnley, ale bramkę wykończył w imponującym stylu.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.3

Bruno Fernandes
Robił co mógł, aby wykreować kolegom z zespołu okazje bramkowe.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.75

Alejandro Garnacho
Był widoczny, ale miał rozregulowany celownik. Raz zmusił bramkarza Burnley do większego wysiłku. Druga połowa była w jego wykonaniu lepsza niż pierwsza.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.42

Rasmus Hojlund
Manchester United miał dużo sytuacji podbramkowych, lecz ani razu piłka nie spadła pod nogi Duńczyka.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 2.7

Zmiennicy:

Scott McTominay (za Mainoo 65’)
Miał pomóc przechylić szalę zwycięstwa na korzyść United, ale zszedł z boiska kontuzjowany.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.5