PROFIL

Fexo

User
Imię i nazwisko:
Numer GG:
Wyślij PW: Utwórz wiadomość
Data rejestracji:  06-08-2009
Dni w serwisie:  916
Ostatnia wizyta: 07-02-2012 o 22:38
Województwo:  poza granicami Polski
Skąd: 
Strona WWW: 
Zainteresowania:
Pamiętny mecz Man Utd:
Ulubiony zawodnik Man Utd:
Urodziny: 24-06-1991


Ilość dni, które upłynęły od rejestracji916
Ilość newsów dodanych przez użytkownika Fexo0
Ilość komentarzy do newsów436
Ilość komentarzy, które Fexo dodał(a) dziennie0.48
Ilość ostrzeżeń0/5


Ostatnie komentarze użytkownika:

22.01.2012 do newsa Kontuzje, pudła i emocje w Londynie! Arsenal pokonany! Pokaż
Pierwsza polowa dobra , druga slaba. I tak gra United w tym sezonie. Nie stac ich na 90 min dobrej gry. Rooney out na pare meczy jak nic nie pomoze to sprzedac poki cos jeszcze jest warty. Nie moge na niego juz patrzyc. Jego forma jest jak Naniego, 3 mecze swietne a pozniej 20 zlych albo przecietnych ale jedzie na nazwisku i tych 3 swietnych meczach. Tragedia

16.01.2012 do newsa Gibson kartą przetargową ws. Rodwella? Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.01.2012 00:58

Ja widzialem jego 1 dobry mecz + to wejscie z lawki i bramka przeciwko nam w meczu na OT 3:3. Z ciekawosci obejrzalem kilka meczow Evertonu zeby zobaczyc jak sie bedzie Rodwell prezentowal bo byly spekulacje ze jest zainteresowanie ze strony United.
Moim zdaniem gracz pokroju Gibsona i nic wiecej.
Bede zawiedziony jesli faktycznie SAF siegnie po tego gracza. Oczekuje czegos wiecej niz zastopienie Gibsona sprzedanego za 2.5 innym Gibsonem kupionym za 25.

A swoja droga to gdyby nie smieszne pieniadze wziete za naszego play makera to bylbym bardzo zadowolony z zrzucenia balastu.
Troche niepokoi fakt ze kupujemy w ciemno graczy za 7 milionow jak Bebe a sprzedajemy takiego Gibsona za 2.5, ktory umowmy sie jest cienki ale dalej mlody i za 2 lata moze byc sredni. A to oznacza ze da klubow ponizej 8 miejsca bedzie duzym wzmocnieniem.

08.01.2012 do newsa Man City – Man Utd: Oceny pomeczowe Pokaż
Beka z tych ocen. Kpina i smiech na sali.
Carrick najlepszy w druzynie -7.5
Rooney 7.5
Evra i Smalling 7

Reszta 6 lub mniej. Jones to cos kolo 3-4 sie kreci. Najgorszy mecz w barwach United. A on dostaje 8. Padlem

08.01.2012 do newsa Derby dla United! Huśtawka nastrojów na Etihad Pokaż
Carrick nie mial z kim grac !
Dobrze ze Paul zawalil tylko jedna bramke, stawialem 2. Takze SAF znajdzie juz pozytyw po meczu.

"Jestemz zadowolony z wyniku , mimo iz podalem City dlon i wstawilem Paula z ktorym sie umowilem wczoraj przy winie ze zagra, wygralismy. Nie potrzeba nam wzmocnien , mamy silny sklad. A w razie kontuzji ktoregos ze skrzydlowych na trybunach siedzial dAvid , gotowy w akzdej chwiliz ejsc z trybun i zagrac na akzdej pozycji."

08.01.2012 do newsa Zapowiedź: Manchester City vs Manchester United Pokaż
Zbija nas az smutno. Ale obejrze bo po akzdym slabym meczu sobie mysle ze przeciez nie tylko wielkie kluby maja kibicow. Rowniez na kazdym meczu Boltonu, Stoke City i innych sredniakow/ slabych zespolow jest wiele wiernych kibicow. I watpie zeby oni plakali co mecz ze nie ma transferow, ze znowu remis. Tylko kazde zwyciestwo cieszy.

A jako ze kadra jaka dysponuje United jest gorsza od KILKU zespolow z Premier League to nie ma co patrzyc na 1 miejsce , tylko cieszyc sie ze nadal mamy Lige Mistrzow na kolejny sezon.

Jesli jutro wygramy ,bedzie to dla mnie sensacja.
Ale czy sensacja nie bylo 3:2 na OT wywiezione rpzez Blackburn..?

04.01.2012 do newsa Fletcher choruje od czterech lat! Pokaż
Ja sie znajde , fletcher kompletnie nie potrafi rozgrywac. I nie ma tu o czym dyskutowac

01.01.2012 do newsa City nie wykorzystało potknięcia United! Pokaż
"no i co znawcy? Nie potrzebujemy wzmocnien? Otusz sa one konieczne, kur.. taki prezent dalo nam Blackburn o oni tego nie wykorzystuja. Gdyby na naszym miejscu bylo United to wygralo by z 3-0, musimy kupic Hazarda, obronce np: Thiago Silva i Robina Van Persie i moze cos z tego wyjdzie, a po sezonie zakontraktowac Jose Mourinho bo chce wrocic do Premier League. "

Cytat ze strony fanow City. TRANSFERYYYYYYYYYY

13.12.2011 do newsa Carrick: Jesteśmy w świetnej formie Pokaż
Przeczytalem tylko poczatek Twojej wypowiedzi bo stwierdzilem , ze reszta nie ma sensu. Takze odniose sie tylko dot tej partii na ktora starczylo mi checi.

Gra lepiej? Fakt ze mamy wiecej pkt ie swiadczy o lepszej grze. Wplywa na to kilka czynnikow , terminarz , spadek poziomu ligii , bledysedziowskie a i szczescie nie jest bez znaczenia ( nie twierdze ze wszystko ma zastosowanie , podalem tylko przyklady co MOGLO wplynac na 5 pkt wiecej niz przed rokiem)

Analogicznie? Rozumiem ze masz na mysli odpadnicie z Ligii Mistrzow, bo wiecej analogi nie widze. A co do samej LM , chyba przyznasz ze ich grupa byla najtrudniejsza w tym roku. Dodajmy do tego brak doswiadczenia w europejskich pucharach i mamy efekt koncowy; 3 miejsce.
I umowmy sie, City ma zdecydowanie siljnieszy akdrowo sklad , ktory w akzdym meczu strzela WIELE bramek. A ich gra wyglada wiecej niz przyzwoicie.

Skoro widzisz jakas analogie miedzy wymeczonymi ,f artownymi zwyciestwami 1:0 z przedstawicielami dolnej czesci tabeli a biciem ich 3-4:0 to tylko utwierdzasz mnie ze dobrze zrobilem odpuszczajac sobie reszte twojego komentarza.

W klubie dzieje sie zle, popadamy w przecietnosc i jesli nic sie nie zmieni w przeciagu 2-3 lat bedziemy walczyc o Lige Europejska ktora teraz jest dla nas "Kara"

10.12.2011 do newsa Zapowiedź spotkania: Manchester United vs Wolves Pokaż
Przyznam ,ze jutrzejszy mecz odpuszczam. Mam nadzieje ,ze bede zalowal bo przez 90 minut bedziemy grac piekna pilke i strzelimy kilka goli.
Ale po osattniej padace mam dosc. Daje sobie 3 mecze "zawieszenia"

05.10.2011 do newsa Fergie chce uniknąć kolejnego rozczarowania Pokaż
Czemu ma byc ciezko? To my jestesmy liderem czy l'pool?

MECZE
Chelsea 3 : 3 Manchester United
5 lutego 2012 (17:00)
Stamford Bridge
» Ostatni mecz   » Następny mecz
TABELA PREMIER LEAGUE
1. Manchester City Manchester City 24 57 +44
2. Manchester Utd Manchester Utd 24 55 +35
3. Tottenham Tottenham 24 50 +19
4. Chelsea Londyn Chelsea Londyn 24 43 +15
5. Newcastle Utd Newcastle Utd 24 42 +5
» Pokaż pełną tabelę «
STATYSTYKI - BRAMKI
Zawodnik PL LM FA CC SUMA
1. Wayne Rooney 15 2 2 0 19
2. Dymitar Berbatow 7 1 0 1 9
3. Danny Welbeck 6 2 1 0 9
4. Javier Hernandez 8 0 0 0 8
5. Nani 6 0 0 0 6
KONTUZJE
Ritchie De Laet
Zawodnik: Ritchie De Laet
Kontuzja: Uraz łydki
Kiedy: -
Powrót: nie określono
Chris Smalling
Zawodnik: Chris Smalling
Kontuzja: Nie zidentyfikowano
Kiedy: -
Powrót: -
Tom Cleverley
Zawodnik: Tom Cleverley
Kontuzja: Uraz kostki
Kiedy: -
Powrót: 11.02.2012
Nani
Zawodnik: Nani
Kontuzja: Uraz kostki
Kiedy: -
Powrót: 11.02.2012
Anderson
Zawodnik: Anderson
Kontuzja: Nie zidentyfikowano
Kiedy: -
Powrót: 11.02.2012
Anders Lindegaard
Zawodnik: Anders Lindegaard
Kontuzja: Uraz stawu skokowego
Kiedy: 30.01.2012
Powrót: 04.03.2012
Phil Jones
Zawodnik: Phil Jones
Kontuzja: Drobny uraz kostki
Kiedy: 22.01.2012
Powrót: Nie określono
Darren Fletcher
Zawodnik: Darren Fletcher
Kontuzja: Problemy zdrowotne
Kiedy: 13.12.2011
Powrót: przyszły sezon
Nemanja Vidić
Zawodnik: Nemanja Vidić
Kontuzja: Zerwane więzadło
Kiedy: 07.12.2011
Powrót: przyszły sezon
Michael Owen
Zawodnik: Michael Owen
Kontuzja: Naderwany mięsień
Kiedy: 02.11.2011
Powrót: 14.02.2011
Bebe
Zawodnik: Bebe
Kontuzja: Więzadła krzyżowe
Kiedy: 10.08.2011
Powrót: luty 2012
RELACJE SMS
Informacje z meczów na Twoją komórkę!
FACEBOOK
REKLAMA
Sklep piłkarski Nike Manchester United
SONDA
Jak będą wyglądały najbliższe miesiące kariery Paula Pogby?

POLECAMY