Anglia przegrywa z Brazylią, debiut Mainoo

» 23 marca 2024, 22:36 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Kobbie Mainoo na długo zapamięta dzień 23 marca. Młody pomocnik Manchesteru United zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Anglii. 18-latek pojawił się na boisku w towarzyskim meczu z Brazylią.
» Anglia przegrała z Brazylią na Wembley 0:1 | Fot. Press Focus
Anglicy przegrali na Wembley z Brazylijczykami 0:1. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył w 80. minucie 17-letni Endrick.

Wielki moment Mainoo w sobotnim meczu nastąpił w 75. minucie meczu. Piłkarz Manchesteru United zastąpił Conora Gallaghera. W tym samym momencie na boisku pojawił się też Marcus Rashford. Trzeci z kadrowiczów Czerwonych Diabłów, Harry Maguire, zaczął spotkanie w podstawowym składzie i zszedł z boiska w 67. minucie.

Anglicy w trakcie marcowej przerwy na kadrę rozegrają jeszcze jeden sparing. Synowie Albionu we wtorek 26 marca zmierzą się z Belgią.