U-18: Towarzyska konfrontacja z Leicester City na remis

» 7 października 2017, 12:41 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
W piątkowy wieczór młodzieżowe drużyny Manchesteru United i Leicester City rozegrały towarzyskie spotkanie, w które zakończyło się remisem 1:1.
» Brandon Williams wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z Leicester City
Mecz odbył się na stadionie Nanpantan Sports Ground należącym na co dzień do klubu Loughborough Dynamos.

Mimo, iż rywalizacja miała charakter towarzyski, jeszcze w pierwszej połowie na murawie doszło do przepychanki z udziałem graczy obu stron. Sytuacja zakończyła się decyzją arbitra o ukaraniu żółtą kartką piłkarza United, Diona McGhee‘a.

Czerwone Diabły wyszły na prowadzenie w 29. minucie meczu, gdy bramkarza Lisów pokonał Brandon Williams. Ekipa Leicester City doprowadziła do wyrównania już siedem minut później.

Skład United: Fojticek (Thompson 74‘) - Ercolani (Dunne 82), B. Williams., Bernard, Barrett - Galbraith, Tanner (Baars 75‘) - Garner, Mellor, McGhee (Barlow 82‘) - Ramazani.