Kolejny debiutancki gol Marcusa Rashforda

» 13 września 2017, 18:05 - Autor: matheo - źródło: goal.com
Marcus Rashford we wtorkowym meczu z FC Basel (3:0) zadebiutował w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Angielski napastnik uczcił ten fakt w dobrze znany sobie sposób – wpisał się na listę strzelców.
» Marcus Rashford we wtorek wpisał się na listę strzelców w meczu Ligi Mistrzów z FC Basel (3:0)
Rashford debiutując w różnych rozgrywkach niemal zawsze pokonuje bramkarza rywali.

Angielski napastnik zdobywał gole debiutując w Premier League, Lidze Europy, Pucharze Ligi oraz reprezentacji Anglii. We wtorek do tych osiągnięć dopisał Ligę Mistrzów.

Rashford w meczu z FC Basel pojawił się na boisku w 77. minucie. Na listę strzelców wpisał się już siedem minut później.

19-letni zawodnik we wtorek został też czwartym angielskim nastolatkiem w historii United, który zdobył gola w Lidze Mistrzów. Poprzednio dokonali tego David Beckham, Wayne Rooney i Phil Jones.