Euro 2016: 45 minut Martiala, Francja wygrywa z Albanią

» 15 czerwca 2016, 23:49 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Gospodarze tegorocznych mistrzostw Europy, czyli reprezentacja Francji, dopisali do swojego dorobku kolejne trzy punkty po zwycięstwie 2:0 nad Albanią i tym samym zapewnili sobie przepustkę do kolejnej fazy turnieju.
» Anthony Martial w środowy wieczór nie potrafił odnaleźć się na boisku Stade Vélodrome
Dla kibiców Manchesteru United wartym odnotowania faktem był 45-minutowy występ Anthony‘ego Martiala. Napastnik Manchesteru United zaprezentował się jednak ze słabej strony i już w przerwie został zastąpiony przez Paula Pogbę.

Gole dla Trójkolorowych strzelili Antoine Griezmann oraz Dimitri Payet. W ostatnim meczu w swojej grupie podopieczni Didiera Deschampsa zmierzą się ze Szwajcarią.