Oceny pomeczowe: Manchester United - PSV Eindhoven

» 25 listopada 2015, 23:32 - Autor: matheo - źródło: MEN, The Independent
Manchester United zaledwie zremisował z PSV Eindhoven (0:0) na Old Trafford w 5. kolejce Ligi Mistrzów. Jak występ Czerwonych Diabłów ocenili dziennikarze Manchester Evening News i The Independent? Sprawdźcie, kto otrzymał najwyższą notę, a kto o środowym spotkaniu będzie chciał jak najszybciej zapomnieć.
» Chris Smalling był ostoją defensywy United w meczu z PSV Eindhoven
David de GeaDavid de Gea
W pierwszej połowie musiał tylko raz pofrunąć do piłki i właściwie więcej nie musiał się wysilać, choć PSV Eindhoven z każdą minutą atakowało coraz groźniej.
MEN: 7/10 The Independent:7/10

Matteo DarmianMatteo Darmian
Momentami przestawiany prze Locadię, ale Włoch generalnie zdał sprawdzian. Miejmy nadzieję, że spadek formy puścił już w niepamięć.
MEN: 7/10 The Independent: 7/10

Chris SmallingChris Smalling
Po raz kolejny był ostoją w defensywie. Zawsze na miejscu, kiedy PSV Eindhoven było bliskie przedarcia się przez defensywę.
MEN: 8/10 The Independent: 7/10

Daley BlindDaley Blind
Holendrowi dostało się trochę od kibiców PSV, ale odpowiedział na buczenie w dobry sposób – był nieugięty i na pewno sfrustrował graczy gości.

Marcos RojoMarcos Rojo
Argentyńczyk musiał być jedynie w gotowości, bo niewiele akcji przechodziło jego stroną. Pozostał skoncentrowany.
MEN: 6/10 The Independent: 6/10

Jesse LingardJesse Lingard
Szkoda tej jednej szansy, która mu uciekła po doskonałej akcji United. Był żywiołowy, nękał przeciwników. Wykończenie go zawiodło.
MEN: 6/10 The Independent: 5/10

Morgan SchneiderlinMorgan Schneiderlin
Kilka okazji w polu karnym po obu stronach. Był bliski zdobycia bramki. Powinien wykorzystać nadarzające się szanse.
MEN: 6/10 The Independent: 7/10

Bastian SchweinsteigerBastian Schweinsteiger
Niemiec zaczął tak, jakby przerwa w treningach znacząco mu się przysłużyła. Później wyraźnie zniknął i nie dotrwał do końca na placu gry.

Memphis DepayMemphis Depay
Gra przeciwko byłemu klubowi chyba go przerosła. Próbował kilku rzeczy, ale zawodził. Zbyt często odbijał się od ściany obrońców PSV.
MEN: 5/10 The Independent: 6/10

Wayne RooneyWayne Rooney
Kiedy gonił bramkarza i zmusił go do paniki, przypominał starego Wayne'a. W drugiej połowie był niemal upokorzony przez PSV.

Anthony MartialAnthony Martial
PSV Eindhoven nie wyglądało pewnie, kiedy Martial miał piłkę przy nodze. Szkoda, że jego wiele wysiłków było łatwo odczytywane przez bramkarza.
MEN: 7/10 The Independent: 5/10

Zmiennicy:

Marouane FellainiMarouane Fellaini (za Schweinsteigera 58')
Brak wpływu na grę.
MEN: 5/10 The Independent: 5/10

Ashley YoungAshley Young (za Depaya 58')

Komentarze (31)

Maniek17: Schneiderlin taka sama ocena co Rooney i Schweinsteiger ? To chyba kpina ! Oboje nawet się nie zbliżyli do poziomu Morgana wczoraj. Najlepszy chłop na boisku z naszych. Co do reszty ocen w miarę ok.
» 26 listopada 2015, 18:10 #30
SkowronUNITED: Dokłdanie.... miał tragiczny ostatni kwadrans ale tak to grał świetnie... ;)
» 26 listopada 2015, 21:25 #29
Shadiiist: Niestety, Rooney za szybko przywrócony do podstawowego składu, znowu 'graliśmy w 10'.
Nie rozumiem, zmiany w wyjściowym składzie na linii Mata Roo który naprawdę dobrze dogadywał się z Depayem w poprzednim meczu...
» 26 listopada 2015, 17:12 #28
Puchaczeue: Nie służy nam ustawienie 4-2-3-1. Z dwójką defensywnych pomocników nic nie ugramy, ale jaki jest sens ściągać kogoś kreatywnego skoro kreatywność polega na pewnym rodzaju ryzyka i niekonwencjonalnym zagrywaniu piłek. Skład całkowicie bezjajeczny. Ani jakiejś kiwki, prostopadłych zagrań, szybkich akcji skrzydłami (Cristiano, wróć!), nie wspominając już o uderzeniach z dystansu (Scholes, wróc!). Nie ma napastnika (jeden Martial nam meczu nie wygra), "10" i raczej słabo na skrzydłach. Nie dziwne, że di Maria stąd uciekł, gdy zobaczył co z nim robi nasz treneiro: rzuca go po każdej pozycji tylko nie po tej, na której najlepiej się czuje. Ta wczorajsza kopanina (bo nie można tego nazwać meczem) to już nawet nie była żałosna, to już było dno. Piłka cały czas chodziła górą. Momentami odnosiłem wrażenie, że dzieciaki na Orliku grają lepszą piłkę niż Diabły. Po wydaniu 300 baniek już wypadałoby czegoś oczekiwać, a nie mówić, że "United w budowie". W budowie to może być Polska pod rządami PO, ale nie klub pokroju United. Co by się nie działo: GGMU!
» 26 listopada 2015, 16:48 #27
Fenek: Moim zdaniem Smalling za wysoka nota. W drugiej połowie jego wyprowadzenie piłki polegało na wybiciu piłki, lub niecelnym podaniu. W grze obronnej spoko ale w wyprowadzaniu piłki z pod własnej bramki zbyt nerwowo. Morgan i Bastian maks 5. O ile francuz w pierwszych 20 min grał bardzo dobrze to później było tylko gorzej a w drugiej połowie przepadł. Były takie momenty gdy Smalling brał pikę i wędrował z nią pod linie środkową a nawet dalej i próbował rozgrywać bo nasi dwaj środkowi gdzieś znikali w trakcie meczu. Co do reszty raczej się zgadzam.
» 26 listopada 2015, 11:14 #26
Kuntakinte: Fella pierwsze 5 wrzutek i 5 fauli... Schneiderlen dramat co grał wczoraj
» 26 listopada 2015, 10:08 #25
DevilFan: chyba sobie kpiny robisz, Morgan zagrał solidnie na tle drużyny.
» 26 listopada 2015, 12:57 #24
miloszewicz: kolega wyżej ma rację, Schneiderlin zagrał dramat, można napisać solidnie jak się nie oglądało uważnie meczu i się ocenia na postawie nazwiska - dwa razy dał się łatwo minąć przy atakach gości w I połowie, w drugiej nawet na pięć metrów zdarzało mu się podać niecelnie, po zejściu Bastiego totalnie się zagubił. Tak samo Darmian za wysoko oceniony. Rooney i Depay znowu bez błysku, a najbardziej boli, że Martial zaczyna się dostosowywać do nich poziomem
» 26 listopada 2015, 15:11 #23
Puchaczeue: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.11.2015 16:33

Schneiderlin imho zagrał dobrze przez pierwsze 30 minut, a potem zaliczył 3 głupie straty i do końca meczu już wypadał blado. Na jego słabą grę wpływ miało także ściągnięcie Schweinsteigera.
» 26 listopada 2015, 16:32 #22
Muuuuuuuuuuu: Najgorszą notę za mecz powinien dostać LvG.

Jak to jest możliwe, że drużyna, która ma wygrać mecz nie gra agresywnie, nie fauluje, nie ryzykuje? A już taktyka by przez 15 minut wrzucać na Fellainiego jeśli było widać, że ich obrona to solidna ściana mogłąby się przydażyć młodziakowi a nie trenerowi z takim stażem.

Po raz kolejny dobry komentarz na BT. Dziwili się tam strasznie dlaczego gramy na dwóch holding middfielders jeśli PSV w zasadzie się tylko cofało a MU miało strzelać bramki. I zamiast bramek doczekaliśmy się nudnego meczu. A najlepsze jest to, że mimo tak defensywnego nastawienia PSV miało swoje przebłyski.

No i wprowadzenie Maty w 83 minucie. Sorry ale czemu miała służyć ta zmiana jeśli 10 minut wcześniej LvG postawił na wrzuty na Fella.

Może się czempiam ale wczoraj LvG miał wyjątkow słaby dzień. Jego decyzje nie trzymały się kupy. Trochę to wyglądało jak paniczne roszady bez jakiegoś planu.
» 26 listopada 2015, 09:53 #21
KyloLSM: Czyli jak od początku sezonu. Wsadzanie na boisko Fellainiego, żeby grać do niego piłkę po nodze albo robienie kolejnych zmian pod grę po ziemi, to już jego domena. Najgorsze jest niestety zostawianie na boisku Rooneya. Nie mówię już o jego formie, bo wierzę, że się odblokuje, ale chodzi mi o szukanie mu na siłę miejsca na boisku - pod koniec meczu grał on momentami jako ostatni pomocnik. Jaki to ma !@#$% sens? Myślę, że sam Wayne wolałby zejść z boiska niż się męczyć jako defensywny pomocnik.
Pastuch: Zabrakło oceny najważniejszego 12 zawodnika: Kibice gospodarzy
Tak gównianego dopingu, o ile można nazwać dopingiem jęki zawodu przy zmarnowanych szansach Lingarda, nie widziałem dawno na OT. Wynik mnie nie dziwi jeżeli 15 tyś kibiców PSV mogło przekrzyczeć ok 50 tys naszych kibiców. Jaki doping taka gra i to jest fakt znany na boiskach od dawna
» 26 listopada 2015, 09:36 #18
Kuntakinte: Matrial znów dno
» 26 listopada 2015, 09:09 #17
Fenek: W twoim koemntarzu w miejsce MARTIAL wpisałbym twój nick. Martial to akurat był jednym z lepszych w naszej drętwej ofensywie. Kilka razy dobrze dośrodkował, dwa dobre strzały, piękne przepuszczenie piłki. Na minus czytelne zwody. Gdyby nasze drużyna była lepiej ustawiona i nastawiona to Martial byłby naszym motorem napędowym.
» 26 listopada 2015, 11:16 #16
Wave: dokladnie
» 26 listopada 2015, 12:52 #15
MU1212: Może ktoś mi wytłumaczy czemu w Premier League mecze wygrywamy a w Lidze Mistrzów gramy taką padake i remisujemy albo przegrywamy ?
» 26 listopada 2015, 08:35 #14
PDF: Morgan Schneiderlin - najgorszy zawodnik tego spotkania ... koszmarne straty i nerwy w środku pola to tragedia. Oby takie coś nigdy więcej.
» 26 listopada 2015, 01:03 #13
parada: Schneiderlin zaczął źle grać w momencie gdy LVG ściągnął Schweinsteigera. Ciężko zagrywać dobre piłki jak zawodnicy z przodu nie wykonują ruchu. W 2 połowie większość piłkarzy zagrała źle, Martial po dobrej 1 połowie, w 2 w ogóle zniknął. Gdyby nie Smalling to przegralibyśmy ten mecz.
» 26 listopada 2015, 07:37 #12
Maniek17: Chyba inny mecz oglądałeś
» 26 listopada 2015, 21:01 #11
UrbannLegend: Te jednolite fotografie przy ocenach to dobry pomysł. :) Ładnie to wygląda.
» 26 listopada 2015, 00:09 #10
RobvanKlu5i: Fellaini 1/10
» 25 listopada 2015, 23:59 #9
DevilFan: Fellaini to jednak totalne dno bez formy ani główki nie wygra, ani nie rozegra, tylko sobie potruchta
» 25 listopada 2015, 23:51 #8
bobkos9: fajna ocena DDG 76/10 ;]
» 25 listopada 2015, 23:48 #7
Wave: zmiany zabily ta resztke naszej niemrawej gry :p
» 25 listopada 2015, 23:45 #6
Fenek: Taa mecz u nas, Moreno miał być wybuczany a to Blinda wybuczeli. Kpina nie kibice, jakiś zjazd emerytów był na OT czy jak.
» 25 listopada 2015, 23:45 #5
amik12: Carlo Ancelotti zapraszamy !
» 25 listopada 2015, 23:43 #4
niunio92: "Fellaini brak wpływu na grę?" Jak to przecież stracił kilka piłek i faulował bezmyślnie :)
» 25 listopada 2015, 23:42 #3
jajko22: Rooney upokorzony w drugiej połowie !?!?! Gość jako jedyny starał się nadać sensu grze MU !! Chyba recenzenci meczowi pomylili mecze !!
» 25 listopada 2015, 23:42 #2
Celt15: Ślepi lub upośledzeni wystawiają te oceny, Schneiderlin tyle co Smalling? Francuz za to co odwalał w drugiej połowie powinien dostać maksymalnie 3 za całość, tak biernego i leniwego defensywnego pomocnika dawno nie miałem okazji oglądać. Człapał i dawał się objeżdżać jak dziecko, nawet nie chciało mu się wystawić nogi, chyba zapomniał, że w środy już nie gra w FA Cup.
» 25 listopada 2015, 23:41 #1