U-18: Porażka z Middlesbrough na zakończenie sezonu

» 9 maja 2015, 18:20 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Manchester United zakończył swój sezon w Premier League do lat 18 porażką 2:4 z Middlesbrough.
» Podopieczni Paula McGuinnessa mogą uznać zakończony sezon za względnie udany
Przed rozpoczęciem tej kolejki podopieczni Paula McGuinnessa mieli jeszcze matematyczne szanse na wywalczenie tytułu mistrzowskiego, jednak zakończą rozgrywki maksymalnie na trzeciej lokacie.

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla gospodarzy, gdyż już pięć minut po pierwszym gwizdku arbiter podyktował rzut karny, który wykorzystał Joe Wheatley.

Drugi gol padł na pięć minut przed końcem pierwszej połowy. Prowadzenie Boro precyzyjnym strzałem powiększył Harry Chapman.

Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców także kilka minut po zmianie stron.

Dwie minuty później Alex Pattison nie był przez nikogo pilnowany w polu karnym United i strzałem głową powiększył prowadzenie gospodarzy do czterech goli.

Przyjezdni zdołali jedynie zmniejszyć rozmiary porażki. W 63. minucie Tyler Reid skutecznym strzałem z 20 metrów wykończył ładną akcję całego zespołu.

Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Callum Gribbin popisał się fenomenalną solową akcją i zdobył ostatniego gola dla Manchesteru United w tym sezonie.

Nie można jeszcze z całą pewnością określić, na którym miejscu Czerwone Diabły będą po zakończeniu sezonu. W najgorszym przypadku będzie to piąta lokata, a w najlepszym trzecia.