U-18: Manchester United - Chelsea 1:2

» 2 maja 2015, 15:55 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Drużyna Manchesteru United do lat 18 nie wykorzystała szansy na przypieczętowanie tytułu mistrzowskiego i przegrała na własnym terenie z Chelsea 1:2.
» Bramka Marcusa Rashforda nie zapewniła Manchesterowi United zdobyczy punktowej
Podopieczni Paula McGuinnessa rozpoczęli tę rywalizację po swojej myśli, gdyż już w siódmej minucie Marcus Rashford wykorzystał rzut karny po tym, jak został sfaulowany w polu karnym przez Josha Granta.

Radość gospodarzy trwała do 75. minuty. Dujon Sterling posłał dośrodkowanie w pole karne, a futbolówkę do własnej siatki skierował Cameron Borthwick-Jackson.

Wydawało się, że pojedynek tych drużyn zakończy się podziałem punktów, lecz tuż przed końcowym gwizdkiem arbitra Miro Muheim zdobył znakomitego gola i zapewnił swojej drużynie trzy punkty.

Porażka z The Blues mocno skomplikowała walkę o tytuł mistrzowski Manchesterowi United. Czerwone Diabły w ostatniej kolejce tego sezonu zmierzą się z liderującym Middlesbrough. United będą potrzebowali zwycięstwa, by marzyć o zdobyciu głównego trofeum.