Mark Clattenburg sędzią w derbach Manchesteru

» 7 kwietnia 2015, 19:16 - Autor: matheo - źródło: Daily Mail
Mark Clattenburg będzie sędzią głównym spotkania pomiędzy Manchesterem United a Manchesterem City, które w niedziele odbędzie się na Old Trafford.
» Mark Clattenburg poprowadzi derby Manchesteru
Angielscy dziennikarze szybko sprawdzili, że Clattenburg w tym sezonie odesłał już do szatni trzech zawodników obu drużyn. Czerwone kartki od tego arbitra obejrzeli Tyler Blackett, Luke Shaw i Vincent Kompany. Ten ostatni został usunięty z boiska w meczu eliminacji do EURO 2016.

Asystentami Clattenburga będą Simon Beck i Jake Collin. Na sędziego technicznego wyznaczony został Jonathan Moss.

Początek starcia Manchester United – Manchester City w niedzielę o 17:00.

» 8 kwietnia 2015, 18:01 #31
radek87urban: No to dla równowagi musi wystawić czerwoną kartkę jakiemuś zawodnikowi City.
» 8 kwietnia 2015, 14:29 #30
Zorro100: Liniowy Simon Beck, szmaciarz co ukradł nam mistrzostwo w 2010 uznając gola Drogbie z czystego spalonego....
» 8 kwietnia 2015, 11:15 #29
zakrzak26: UWAGA!! Miałem dzisiaj sen, który przepowiedział wydarzenia z derbów :P Wyszliśmy na prowadzenie, ale nie pamiętam go był strzelcem pierwszej bramki. Potem w odstępie kilku minut Valencia dostał 2 żółte kartki i wyleciał z boiska. Kilkadziesiąt sekund po tym jak Valencia wyleciał Blind oddał strzał na bramkę Harta, który po rykoszecie wpadł do bramki i było do przerwy 2:0. Drugiej połowy nie "obejrzałem" bo się obudziłem :P Ale zapewne utrzymaliśmy zwycięstwo!
» 8 kwietnia 2015, 09:39 #28
Puchaczeue: Mi się śniło jakieś 2 tygodnie temu, że wygrywaliśmy z Chelsea do przerwy na SB 1-3, a skończyło się 3-3. :)
» 8 kwietnia 2015, 10:24 #27
zbyszek7: Nieeeeeeeeeeeeee tylko nie on !!
On powinien miec zabronione sedziowanie meczow Man United !!
» 8 kwietnia 2015, 07:22 #26
jaratkow: Wypada mieć nadzieję, że wynik meczu będzie wypadkową gry piłkarzy a nie decyzji sędziego
» 8 kwietnia 2015, 07:20 #25
Klimaa: Mam co do niego bardzo mieszane uczucia, ale niech głównymi bohaterami spotkania będą zawodnicy.
» 8 kwietnia 2015, 01:07 #24
sapphirutd: On prowadzil mecz gdzie Robin wykonczyl City? mam nadzieje ale nie pamietam, jeden z najrozsadniejszych arbitrow.
» 7 kwietnia 2015, 22:13 #23
marinero74: Czy to nie ten Pan prowadził mecz z Lisami?
» 7 kwietnia 2015, 21:15 #22
w124amg: Tak to był on ;]
» 7 kwietnia 2015, 21:53 #21
b90: No to mamy pod górkę.
» 7 kwietnia 2015, 23:13 #20
UrbannLegend: Wujku Marku, o 3 punkty prosimy!
» 7 kwietnia 2015, 20:47 #19
Morte: W sumie to on jest dość podobny do Beara Grylls'a :D
» 7 kwietnia 2015, 20:07 #18
eXtremista: Clattenburg, Clattenburg running down the wing!
Feared by the blues, loved by the REDS,
Clattenburg, Clattenburg, Clattenburg...
» 7 kwietnia 2015, 19:58 #17
NexaT: youtube.com/watch?v=MiHb86zMhyw
» 7 kwietnia 2015, 19:57 #16
closer888: Nie lubie go, kojarzy mi się ze złymi decyzjami i brakiem odwagi.
» 7 kwietnia 2015, 19:56 #15
ManchesterUtd: Najlepszy sędzia w Premier League na ten moment.
» 7 kwietnia 2015, 19:36 #14
b90: Po meczu z Lisami tez tak pisałeś? To jego błędna decyzja o karnym zmieniła losy meczu.
» 7 kwietnia 2015, 23:14 #13
ghost: Już Howard Webb byłby lepszy
» 7 kwietnia 2015, 19:36 #12
Derp: a co masz do webb'a? dla mnie absolutnie górna półka jak nie nr.1, ale już chyba zakończył karierę :(
» 7 kwietnia 2015, 20:06 #11
RedDevils4life: Cała Polska pamięta co do niego ma. :D
» 7 kwietnia 2015, 22:26 #10
zbyszek7: RedDevils @
ale co ma?? ze uznal gola Rogera ze spalonego a pozniej podktowal slusznego karnego dla Szwajcarii?? nawet gdyby nasze grajki wygraly ten mecz to i tak by zostali w grupie wiec o co wam wszystkim chodzi przez te 7 lat juz chyba??
» 8 kwietnia 2015, 07:21 #9
skywarp: zbyszek7