U-18: Manchester United przegrywa z Middlesbrough

» 27 września 2014, 23:46 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Akademia Manchesteru United doznała porażki ze swoimi rówieśnikami z Middlesbrough. Czerwone Diabły uległy rywalom w Aon Training Complex aż 0:3 zdobywając przy okazji dwa gole samobójcze.
» Gracze Paula McGuinnessa nie zdołali zdobyć nawet jednego punktu
Podopieczni Paula McGuinnessa tym samym nie zdołali zrehabilitować się po porażce w Manchesterem City.

Pierwsza bramka w tym meczu padła dopiero w 66. minucie. Futbolówkę do własnej siatki pechowo skierował Roshaun Williams.

Goście podwoili swój dorobek bramkowy pięć minut później. George Dorrington świetnym lobem wykończył akcję swojej drużyny.

Chwilę przed końcowym gwizdkiem Tyler Reid chciał zagrać do własnego bramkarza, jednak piłka pechowo znalazła się w bramce Manchesteru United.

Kolejna okazja do rehabilitacji dla młodych Czerwonych Diabłów nadejdzie 4 października. Wówczas piłkarze McGuinnessa zagrają u siebie z Wolverhampton.