U-18: Akademia United lepsza od Newcastle

» 23 sierpnia 2014, 22:42 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Hat-trick Demetriego Mitchella zapewnił Manchesterowi United do lat 18 cenne wyjazdowe zwycięstwo nad Newcastle United. Czerwone Diabły pokonały Sroki 3:2.
» Demetri Mitchell efektownie rozpoczął nowy sezon Premier League
Mitchell rozpoczął swój popis jeszcze w pierwszej połowie. Anglik już w dziesiątej minucie wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Zacka Dearnleya z prawego skrzydła.

Po upływie pół godziny Oliver Rathbone został sfaulowany w polu karnym, a Demetri Mitchell pewnie zamienił jedenastkę na gola.

Newcastle zdobyło bramkę kontaktową tuż przed gwizdkiem arbitra na przerwę. Na listę strzelców wpisał się Sean Longstaff.

W 64. minucie ponownie dał o sobie znać Mitchell. Devonte Redmond błysnął precyzyjnym dograniem do kolegi, a bohater dzisiejszego meczu sprytnie pokonał bramkarza efektownym lobem.

Tuż przed końcem rywalizacji Sroki zmniejszyły rozmiary porażki za sprawą Kyle‘a Camerona.

Podopieczni Paula McGuinnessa kolejny mecz zagrają 30 sierpnia. Będzie to wyjazdowa konfrontacja z Liverpoolem.