United U-18 przegrywa w rzutach karnych

» 26 lipca 2012, 14:16 - Autor: 10wazzar10 - źródło: manutd.com
United zremisowali 1-1 z Strikers FC w turnieju Globe na Milk Cup, jednak polegli w konkursie rzutów karnych 4-3.
» Piłkarze Manchesteru United polegli po serii rzutów karnych 4-2 z ekipą Strikers FC
Rezultat ten oznacza mimo wszystko, że młode Czerwone Diabły będą mieć szansę zrewanżować się Co Tyrone za czwartkową porażkę.

Po utracie bramki w 7 minucie spotkania, Irlandczyk Sam Byrne wyrównał przed przerwą po strzale głową. W drugiej połowie nie padło więcej bramek i do wyłonienia zwycięzcy konieczne było rozegranie serii rzutów karnych.

James Weir, Joe Rothwell i James Wilson trafiali w konkursie jedenastek, jednak Andreas Pereira uderzył w poprzeczkę. Josh Harrop nie mógł więc spudłować, jeśli United chcieli liczyć na doprowadzenie do wyrównania, jednak piłkarz MU nie trafił wprawiając w zadowolenie przeciwników.

United: Gollini; Weir, McConnell, McNair, Grimshaw (Rothwell); Redmond, Pereira, Goss, Harrop; Fletcher (Pearson), Byrne (Wilson).