Rezerwy Czerwonych Diabłów zdołały zremisować 2:2 w meczu towarzyskim z Altrincham. Ekipa United przegrywała już 2:0. Pełne spotkanie rozegrał Tomasz Kuszczak.
Polak musiał wyjmować piłkę z siatki już po czterech minutach gry, kiedy to Jack Redshaw bezlitośnie wykorzystał podanie od swojego kolegi Michaela Twissa. Redshaw niedługo potem podwoił prowadzenie Altrincham ładnym uderzeniem po zagraniu Simona Richmana.
Diabły nie traciły wiary i jeszcze przed przerwą zdobyły gola kontaktowego. Strzelcem bramki był Jesse Lingard. Na boisku po przerwie pojawił się Ravel Morrison, który zdobył ładnego gola po zagraniu Lingarda ustanawiając w ten sposób wynik meczu na 2:2.
Szkoleniowiec Manchesteru United-Sir Alex Ferguson powiedział, że w tej edycji Ligi Mistrzów nie obawia się żadnej drużyny.
"Barcelona jest jednym z faworytów do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Jeśli chcemy spełnić swój sen o zdobyciu tego trofeum, być może będziemy musieli zmierzyć się z katalońską drużyną ponownie". Boss Czerwonych Diabłów twierdzi jednak, że "Barcelona nie jest niepokonana".
"Barcelona jest obecnie najlepszym zespołem w Europie", powiedział Szkot. "Występy Barcelony są w tej chwili fantastyczne, jednak każdy mecz to inna historia".
Rok temu Barça wyeliminowała Manchester United w finale, jednak Ferguson stwierdził , że "siła i moc" mogą pomóc odnieść zwycięstwo nad podopiecznymi Guardioli. "Jeśli będziemy musieli z nimi grać, trzeba będzie znaleźć na nich sposób"-zakończył.
Jesse Lingard został zarejstrowany w Premier League przez United z numerem 53.
Poza tym, osoba związana ze sztabe szkoleniowym twierdzi, że zarówno Pogba jak i Morrison otrzymają kilka szans w tym sezonie na pokazanie się w lidze. Jeszcze ku gwoli wyjaśnienia, bo większość użytkowników nie ogarnia na jakiej pozycji gra Francuz i pisze później bzdury typu: "będzie w przyszłości klasowym rozgrywającym". Paul nie ma z konstruowaniem akcji nic wspólnego - jest defensywnym grajkiem, a jego głównym zadaniem jest nie dopuszczanie przeciwnika pod pole karne. Pomijam już fakt, że jak na razie pokazał się ze słabej strony i dużo osób zapomina o "golden boy'u". Ravel jest uważany przez specjalistów za największy talent w angielskim footballu. Niestety sporo już czasu spędził w sądach i gorąca głowa może mu zniszczyć nietylko karierę, ale i życie.
Arsenal ma Wilshere'a i byłoby zajebiście gdyby United miało Ravela. Anglik - wychowanek i wielki talent, który zwiąże się z klubem na całą karierę oraz nie będzie jęczał, że nie podobają mu się wyspy. Trzymam za niego kciuki i liczę na jego debiut w lidze jeszcze w tym roku.
Oryginał:
"chyba nie ale nie mial ich wiele szkoda tomka hiszpana i nan iego beda stawiac mlody i talet a tomek szkoda zeby odszed gdzies gdzie bedzie bronil i mial szanse"
Tłumaczenie:
"Chyba nie, ale nie miał ich wiele. Szkoda Tomka, (mamy) Hiszpana i na niego będą stawiać, (bo) młody i talent (ma) a Tomka szkoda (słowo zbędne patrząc na treść wypowiedzi) żeby odszedł gdzieś, gdzie będzie bronił i miał szansę (na przebicie do 1 jedenastki chyba).
chyba nie ale nie mial ich wiele szkoda tomka hiszpana i nan iego beda stawiac mlody i talet a tomek szkoda zeby odszed gdzies gdzie bedzie bronil i mial szanse
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.