Rezerwy: Fabio oraz Macheda dają zwycięstwo

» 14 lutego 2009, 00:09 - Autor: badkins - źródło: manutd.com
Rezerwy Manchesteru United przełamały fatalną passę bez wygranego spotkania na własnym stadionie.
» Fabio otworzył wynik spotkania rezerw
Młode Diabły rozprawiły się z rezerwami Boltonu Wanderers 2:0 po trafieniach Fabio oraz Federico Machedy, oba z rzutów karnych.

Początek spotkania nie ułożył się dla podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera zbyt dobrze, bowiem strzegący bramki United Ben Foster nie mógł narzekać na brak pracy popisując się kilkoma świetnymi interwencjami.

W 26' minucie nastąpiło przełamanie ze strony gospodarzy, którzy po dwójkowej akcji Machedy oraz Eckersleya wywalczyli rzut karny. Jedenastkę pewnie wykonał Fabio da Silva, myląc bramkarza gości.

Tuż po przerwie United podwyższyło prowadzenie, jednak bramka Lee Martina nie została uznana, ponieważ sędzia dopatrzył się faulu na piłkarzu Boltonu.

Kilkanaście minut później gospodarze w końcu dopięli swego. Lee Martin po dynamicznej akcji został przewrócony w polu karnym, a piłkę na wapnie ustawił Federico Macheda. Włoch podobnie jak Fabio, pewnie wykorzystał swoją szansę.

Wynik spotkania już się nie zmienił, zatem rezerwy po dwóch remisach oraz porażce nareszcie dopisują do ligowej tabeli komplet punktów zdobytych na swoim stadionie.

United: Foster; Eckersley, Fabio, Evans, Gill; Stewart (Petrucci, 80), James, Possebon, Martin; Macheda (Norwood, 86), Brady (King, 66)