Manchester United: Onana – Wan-Bissaka, Casemiro, Martinez (Evans 59'), Dalot – Mainoo (Eriksen 75'), Amrabat (Varane 69'), McTominay – Diallo (Rashford 75'), Fernandes (Hojlund 59'), Garnacho

Rezerwa: Bayindir, Evans, Kambwala, Varane, Collyer, Eriksen, Antony, Hojlund, Rashford

relacja na żywo

FTKoniec meczu! Manchester United wygrywa ostatni ligowy mecz w sezonie.
90'Żółta kartka Żółta kartka dla Casemiro.
90'Sędzia dolicza sześć minut.
88'Gol GOOOOOOOOOOOOOL! Rasmus Hojlund podwyższa na 2:0.
87'Żółta kartka Billy Gilmour upomniany kartką.
81'Zmiana zawodnika Zmiana w Brighton - Lamptey, Gilmour i Fati meldują się na boisku.
75'Zmiana zawodnika Zmiana w Manchesterze United - Rashford w miejsce Amada, Eriksen zmienia Mainoo.
73'Gol GOOOOOOOOOL! Długa piłka Casemiro nad linią obrony, piłka spada pod nogi Dalota, ten znajduje się w sytuacji sam na sam ze Steelem i Portugalczyk otwiera wynik meczu.
69'Zmiana zawodnika Zmiana w Manchesterze United - Raphael Varane w miejsce Sofyana Amrabata.
64'Uderzenie Diallo zza pola karnego. W końcu gracze Czerwonych Diabłów przejawiają jakąś inicjatywę.
63'W końcu coś zadziało się w polu karnym Brighton. Strzał McTominaya z siedmiu metrów zablokowany przez Modera.
63'Strzał Modera z woleja zza pola karnego. Bardzo nieudana próba polskiego pomocnika.
59'Zmiana zawodnika Podwójna zmiana w United - Evans za Martineza, Hojlund za Fernandesa.
56'Zmiana zawodnika Zmiana w Brighton - z boiska schodzi Adam Lallana. Dla Anglika to ostatni mecz w barwach Mew i żegnają go duże brawa na The Amex. Na boisku melduje się Enciso.
55'Mainoo zgrywa piłkę klatką do McTominaya, strzał Szkota zablokowany.
53'Strzał Garnacho zablokowany głową przez Webstera.
50'Wielki kocioł w polu karnym Manchesteru United, strzał Joao Pedro wybity przez Casemiro z linii bramkowej, po chwili strzał Lallany też zablokowany przez Casemiro. UFF!
48'Bierna postawa Manchesteru United, strzał Grossa, który trafia jednak w swojego kolegę z zespołu.
46'Druga połowa rozpoczęta! Zaczęli gracze Brighton.
HTKoniec I połowy! Do przerwy bez bramek na The Amex. Zdecydowana przewaga Brighton, Manchester United prezentuje spacerowy futbol.
45'+Żółta kartka Bruno Fernandes fauluje Balebę. Spóźniony wślizg Portugalczyka.
45'Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.
42'W końcu przyspieszenie Garnacho! Argentyńczyk ogrywa Modera, wpada pod linię końcową, strzela w krótki róg, a dobrą interwencję zapisał na swoim koncie Steele.
41'Jeden z nielicznych ataków Manchesteru United i piłka spod pola karnego Brighton wycofana do... Onany. Czerwone Diabły sprawiają wrażenie, jakby nie zależało im na korzystnym wyniku...
35'Strzał Lallany zza pola karnego, ale uderzenie Anglika zablokowane.
32'UFF! Zapachniało bramką dla Brighton. Mewy łatwo przedarły się w pole karne Manchesteru United Lallana zagrał do Joao Pedro, ten wypracował sobie pozycję strzelecką, ale strzelił obok słupka.
29'Wrzutka na piąty metr, główkuje Webster i piłkę sprzed linii bramkowej wybija Lisandro Martinez.
28'Efektowna akcja Brighton zakończona strzałem Baleby. Brighton ma tylko rzut rożny.
26'Szybki atak Manchesteru United. Amad do McTominaya, akcję podciągnął Fernandes, podał w pole karne do McTominaya, ten strzela z jedenastu metrów nad bramką. Na razie najlepsza sytuacja Czerwonych Diabłów.
23'Dośrodkowanie Barco w pole karne, Webster uderza głową, ale piłka przelatuje obok bramki. Na razie dużo lepiej prezentują się gracze Brighton & Hove Albion.
21'Żółta kartka Sofyan Amrabat fauluje Joao Pedro.
18'Dośrodkowanie Grossa w pole karne Manchesteru United z rzutu wolnego, futbolówkę trącił Moder, ale Onana pewnie złapał piłkę.
12'Baleba podaje na skrzydło do Barco, ten łatwo ograł Wana-Bissakę, strzelił z lewej nogi i dobrą interwencję na linii zanotował Onana. Pierwsza groźna sytuacja pod bramką Manchesteru United.
11'Bruno Fernandes chciał przelobować Steele'a, ale uderzenie było za lekkie i piłka trafiła w ręce golkipera Brighton.
9'Długa piłka w kierunku Garnacho, wydawało się, że Argentyńczyk stanie oko w oko z bramkarzem Brighton, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Moder.
5'Strzał Webstera po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka przelatuje nad bramką Onany.
4'Pierwszy korner dla Brighton po zablokowanym dośrodkowaniu Barco. Początek spotkania na The Amex bardzo spokojny w wykonaniu obu ekip.
1'Spotkanie rozpoczęte! Zaczęli piłkarze Manchesteru United.
W wyjściowej jedenastce mamy jedną zmianę w porównaniu do starcia z Newcastle United. Lisandro Martinez zastępuje Jonny'ego Evansa.
Piłkarze obu zespołów wyszli już na murawę The Amex. Za chwilę początek ostatniego meczu ligowego w tym sezonie.
Na relację na żywo z meczu Brighton & Hove Albion vs Manchester United w ramach 38. kolejki Premier League zapraszamy w niedzielę 19 maja o godzinie 17:00.