Przygotowania do MŚ: Kwartet Czerwonych Diabłów w akcji

» 9 czerwca 2018, 23:16 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Za nami kolejne spotkania towarzyskie przygotowujące do nadchodzących mistrzostw świata w Rosji. W sobotę swoje mecze rozgrywało czterech graczy Manchesteru United.
» Serbia bez większych problemów poradziła sobie z reprezentacją Boliwii
Serbia rozbiła Boliwię aż 5:1 po hat-tricku Aleksandara Mitrovicia oraz trafieniach Adema Ljajicia i Branislava Ivanovicia. Nemanja Matić znalazł się w podstawowym składzie swojego zespołu i spędził na murawie 45 minut.

Zwycięstwem, choć nie tak okazałym, mogła pochwalić się także Hiszpania. David de Gea, który znalazł się między słupkami w rywalizacji z Tunezją zachował czyste konto. Jedynego gola w tym meczu strzelił Iago Aspas.

Bramek nie oglądali za to kibice zgromadzeni na stadionu Ullevi w Göteborgu. Szwecja bezbramkowo zremisowała bowiem z Peru. 90 minut po stronie gospodarzy rozegrał Victor Lindelöf.

Reprezentacja Francji zdołała zaledwie zremisować ze złożoną z bardzo niedoświadczonych graczy drużyną Stanów Zjednoczonych. Przyjezdni długo utrzymywali się na prowadzeniu w Lyonie, ale na listę strzelców zdołał wpisać się Kylian Mbappé. Paul Pogba rozegrał spotkanie w pełnym wymiarze czasowym i popisał się kilkoma niezłymi zagraniami.

W niedzielne popołudnie swój ostatni sparing przed mundialem rozegra Brazylia. Rywalami Canarinhos będą Austriacy. Nie należy jednak spodziewać się występu Freda, który poddał się rehabilitacji po urazie kostki.