U-18: Czwarta porażka ligowa United z rzędu

» 16 listopada 2015, 22:59 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Zespół Manchesteru United do lat 18 nie zdołał zdobyć ani jednego punktu w konfrontacji ze swoimi rówieśnikami z Newcastle.
» Zgodnie z przewidywaniami przed rozpoczęciem sezonu, ekipa Manchesteru United do lat 18 traci sporo punktów do lidera tabeli
Była to już czwarta porażka Czerwonych Diabłów z rzędu oraz szósta, biorąc pod uwagę cały obecny sezon.

Jako pierwsi w tej potyczce do bramki rywali trafili goście z północny. W 32. minucie na listę strzelców wpisał się Lewis McNall, który pokonał Olivera Byrne‘a strzałem głową.

Podopieczni Paula McGuinnessa zdołali odpowiedzieć za sprawą gola, którego strzelił Ethan Hamilton. Stało się to zaledwie jedenaście minut po bramce dla Srok.

Ostatnio słowo należało jednak do przyjezdnych. W 70. minucie Luke Charman popisał się precyzyjnym płaskim strzałem i tym samym ustalił wynik meczu na 2:1 dla Newcastle.

Kolejne spotkanie Manchesteru United w ramach Premier League do lat 18 zaplanowano na 21 listopada. Będzie to wyjazdowa konfrontacja z Derby County.

Manchester United - Newcastle United 1:2 (1:1)
(McNall 32‘, Hamilton 43‘, Charman 70‘)

Skład United: Byrne - Reid (Kenyon 83‘), Williams, Dunne, Warren - Dearnley, Hamilton, Whelan, Gribbin, Kehinde (Gomes 75‘) - Rashford.

Niewykorzystane zmiany: Moutha-Sebtaoui, Boonen, Diedrick-Roberts.