Diabły na wypożyczeniach: debiut Tunnicliffe'a

» 4 września 2013, 16:38 - Autor: apricotka - źródło: manutd.com
W sobotę Ryan Tunnicliffe miał okazję zadebiutować w Championship, występując dla Ipswich, które zremisowało na wyjeździe 1-1 z Birmingham City.
» Tunnicliffe to obiecujący młody pomocnik
Młody pomocnik zaliczył bardzo dobre spotkanie, tworząc swojemu zespołowi wiele szans. 15 minut przed końcem meczu Tunnicliffe o mało co sam nie zdobył bramki, przed czym powstrzymała go interwencja golkipera. Mimo tego Birmingham udało się wyrównać wynik za sprawą Chrisa Burke, którego piłka odbiła się jeszcze od młodego Diabła, zanim trafiła do siatki. Menadżer Ipswich, Mick McCarthy, wypowiedział się po meczu: - W tym golu było dużo szczęścia. Mam nadzieję, że i do nas się uśmiechnie na jakimś etapie sezonu.

Również Angelo Henriquez miał szansę zadebiutować w Realu Saragossie, z którym wiąże go roczne wypożyczenie. Mimo wejścia chilijskiego napastnika na boisko w drugiej połowie, gospodarzom udało się do końca utrzymać prowadzenie 1-0.

Tymczasem Reece James powraca do zdrowia po kontuzji uda, dlatego też nie wziął udziału z bezbramkowym remisie Carlisle United z Brentford. Menadżer zespołu, Greg Abbott, wyznał, że z niecierpliwością oczekuje na powrót piłkarza do pierwszej drużyny.