Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Forum » Uwagi, sugestie, ogłoszenia » Mistrzostwa Europy U-21

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Mistrzostwa Europy U-21

Neymar12
Dodano: 12.06.2017, 14:55
Ma ktoś może pełną listę naszych zawodników, którzy pojawią się na tym turnieju?
TheOne

Dodano: 13.06.2017, 09:50
Podbijam post; miałem właśnie o to pytać
M83M
Dodano: 13.06.2017, 12:12
http://www.pzpn.pl/reprezentacje/reprezentacje-mlodziezowe/aktualnosci/2017-06-02/powolania-do-reprezentacji-polski-na-uefa-euro-u21

Oficjalna strona:

http://u21poland.com/

Dla mnie osobiście faworyci to Hiszpania i Włochy.
Polska poza strefą medalową, wbrew (?) oczekiwaniom.
TheOne

Dodano: 13.06.2017, 12:46
Post zedytowany dnia 13.06.2017 12:55 przez TheOne

Królu złoty, nie wiem jak koledze Neymar12, ale mnie chodziło o graczy United.

EDIT:
Przeleciałem składy na wikipedii i... tylko Joel Perreira z Portugalii gra?
Neymar12
Dodano: 13.06.2017, 14:21
M83M napisał: Polska poza strefą medalową, wbrew (?) oczekiwaniom.

Z całym szacunkiem, nie wierzę absolutnie, iż dojdą tak wysoko. Hiszpania, Włochy, Portugalia czy nawet Anglia wydają mi się znacznie mocniejszymi drużynami.

TheOne napisał: Przeleciałem składy na wikipedii i... tylko Joel Perreira z Portugalii gra?

tak
M83M
Dodano: 13.06.2017, 14:37
Hiszpania, Włochy, Portugalia czy nawet Anglia wydają mi się znacznie mocniejszymi drużynami.

Zdecydowanie.

Wystarczy spojrzeć na kilka ofensywnych nazwisk w tych reprezentacjach.

Hiszpania: Deulofeu, Suarez, Saul, Asensio, Inaki Williams
Włochy: Benassi, Chiesa, Bernardeschi, Gaggliardini
Portugalia: Reanto Saches, Bruma, Diogo Jota, Neves, Horta
Anglia: Grey, Ward-Prowse, Grealish, Redmond, Abraham

Mamy indywidualnie być może kilku niezłych zawodników, ale obawiam się, że poziom Euro u21 może dość mocno zweryfikować ich umiejętności w skali europejskiej. Obym się mylił.
jassaj

Dodano: 14.06.2017, 13:53
A ja tam wole myśleć, że w naszym przypadku wypali kolektyw, nazwiska są mniej znane, ale to też przez widzimisie międzyinnymi Napoli- -> Milik, Zieliński
1 kadra jakby tak spojrzeć tylko naziskami to też można powiedzieć, że w skali europejskiej takie nazwisa jak Pazdan, Mączyński, Grosicki, Linetty czy w ostatnich sezonach (z bólem serca to pisze ) Błaszczykowski na nikim wrażenia nie robią a w przypadku Kuby to już tylko sentyment a dla nas są zbawieniem- PazdanBoy, TurboGrosik przecież to już nasze żywe legendy Chłopcy z innych krajów może i są już bardziej rozpoznawalni ale też ciekawe ilu z nich będzie się chciało zabijać, dla ilu to będą posezonowe sparingi, bo jestem pewien, że niektórzy to podejdą do tematu na zasadzie"ja gram w Atletico/Bayernie/Realu/Juventusie- na codzień gram przeciwko 3 razy lepszym zawodnikom więc po co się zabijać z no namami"
Może i Polska pucharu nie wygra ale myśle, że jakaś fajna przygoda, ale Euro 16 może nas czekać
M83M
Dodano: 14.06.2017, 14:13
Co do naszych szans, tudzież postawy, można oczywiście gdybać.

Natomiast zupełnie nie zgodzę się z tym, że te potencjalne gwiazdy turnieju podejdą do niego na zasadzie posezonowych sparingów.
Przede wszystkim to są w zdecydowanej większość zawodnicy poważ(a)nych w Europie klubów, którzy od juniora mają wpajane pewne wartości, również wolicjonalne. Ponadto, nie można zapominać, że taki turniej jest olbrzymim oknem wystawowym. Scoutów przyśle tutaj pół klubowej Europy, a dla wielu chłopaków to szansa na transfer do jeszcze lepszego zespołu, tudzież poprawienie swojej sytuacji u obecnego pracodawcy.
Tak - ta ostatnia okoliczność może mieć znaczenie i dla naszych chłopaków, zwłaszcza tych, o których transferze mówi się ostatnio głośno (Kownacki - pauzujący w pierwszym meczu czy Bednarek).
United45

Dodano: 16.06.2017, 13:19
Tak jak ktoś napisał wyżej, tutaj liczy się kolektyw. W seniorskiej kadrze również jest masa reprezentacji które mają lepszą drużynę a nie prezentują takiego poziomu jaki prezentują Polacy.
Dla porównania:
Anglia- Kane, Alli, Rashford, Henderson, Walker, Rose
Hiszpania- Silva, Mata, Iniesta, Fabregas, Busqets, Ramos
Chorwacja- Modric, Rakitic, Mandziukic, Perisic, Kovacic

Te wszystkie reprezentacje na papierze mają dużo lepszych zawodników ale obecnie piłkarsko Polacy biją ich na głowe.
M83M
Dodano: 16.06.2017, 15:07
Te wszystkie reprezentacje na papierze mają dużo lepszych zawodników ale obecnie piłkarsko Polacy biją ich na głowe.

Odchodzimy od tematu nieco, ale pozwól, że spróbuję doprecyzować, bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. Chcesz powiedzieć, że dorosła kadra Polski "bije obecnie na głowę" Anglię, Hiszpanię i Chorwację?
DooDah

Dodano: 16.06.2017, 18:56
Może jednak wracając do tematu wątku, ma ktoś listę zawodników United grających na tych mistrzostwach?
M83M
Dodano: 16.06.2017, 21:39
No cóż, wątek ma całe 10 wpisów i wierz lub nie - ta informacja już się tu znajduje
DooDah

Dodano: 16.06.2017, 22:51
EDIT:
Przeleciałem składy na wikipedii i... tylko Joel Perreira z Portugalii gra?

To jest ta kompletna lista?
Neymar12
Dodano: 16.06.2017, 23:34
DooDah napisał: To jest ta kompletna lista?

Tak

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Uwagi, sugestie, ogłoszenia » Mistrzostwa Europy U-21

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania

MECZE

Friends Arena
Ajax Amsterdam 0 : 2 Manchester United
24 maja 2017 (20:45), Friends Arena

TABELA PREMIER LEAGUE

1. Chelsea 38 93 +52
2. Tottenham 38 86 +60