Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Forum » Nasza kadra » Domyślne ustawienie

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Domyślne ustawienie

grzeho16

Dodano: 21.03.2017, 19:50
Witam wszystkich. Ostatnim czasem dużo zmieniało w naszym klubie jeśli chodzi o grę naszego zespolu. Graliśmy 3-5-2, 4-2-3-1, 4-3-3. I tak się właśnie teraz zastanawiam jak powinno wyglądać nasze ustawienie i jacy gracze powinni grać w głównej jedenastce. Piszcie tu jaki skład chcielibyście widzieć w każdym meczu, oczywiście zakładając że każdy piłkarz reprezentuje swój normalny poziom. Ktoś tam napisał niedawno w komentarzu że to jest dobre ustawienie gdy ma się dużo meczów pod rząd i trzeba oszczędzać siły. Może i ma racje, nie znam się ale faktem jest że nie idzie nam za dobrze gra w tym ustawieniu. Wg mnie nasz główny skład powinien być taki: DeGea Shaw-Baily-Jones/Marek Rojo-Valencia Pogba-Blind/Fellaini Martial-Mata-Miki Ibra. Swoją drogą najbardziej mnie ciekawi kogo widzielibyscie na środku obrony. Bo o ile na każda pozycje mamy w miarę dobrych zawodników to na ŚO jest krucho.No bo jest Baily i kto? Piszcie poniżej
Krystiano98
Dodano: 22.03.2017, 12:07
Post zedytowany dnia 22.03.2017 12:08 przez Krystiano98

Co do twojej wypowiedzi: Pytanie jest nie Bailly i kto, tylko Rojo i kto?

Dla mnie 3-5-2 jest idealną formacją, w której płynnie można przechodzić z obrony do ataku.
De Gea
Bailly-Rojo
Valencia Blind Shaw
Miki Herrera Pogba
Martial Ibra
Valencia i Shaw wahadło
Blind mógłby wedle zaleceń przechodzić z ŚO na ŚPD, przeciwko mocniejszym przeciwnikom Jones zajmowałby jego miejsce.
Miki Pogba wspomagaliby środek i skrzydła.
Martial wolny elektron, szukałby dziur w obronie, oraz miejsca do dryblingu
Ibra mógłby się cofnąć, gdyby rozegranie nie szło, ale raczej jego miejsce to pole karne
ElectroRD

Dodano: 22.03.2017, 13:25
Tak sobie zestawiłem tą Twoją jedenastkę i o ile na papierze źle to nie wygląda, tak w praktyce wydaje mi się, że to nie wypali
Blind CB nigdy nie będzie, za niski, za wolny. Tylko patrzeć jak przegrywa główki, dlatego tutaj słusznie - Jones - ale też nie wiem czy Rojo z Baillym nie byliby zbyt "elektryczni" w swoich interwencjach...
Wahadła są okej, w formie siałyby popłoch u rywali, że aż miło. Tylko pytanie co Jose zrobi z Anglikiem
I środek pomocy - Pogba z Mikim mają kreować, do tego Ander, który też lubi sobie z przodu pograć, a żaden z nich królem odbiorów/przechwytów nie jest. Tutaj trzeba kogoś w stylu Kante, żeby Francuz z Ormianinem mogli otwierać szlabany na autobahnie do siatki rywala. W dodatku, o ile Herrera z Henryczkiem biegają, o tyle Paul w defensywie się snuje zupełnie bez celu...
Ibra to Ibra, tutaj nikt nic o Szwedzie złego nie powie... no może poza tym, że czasem go ponosi . Martial w roli Edena z CFC to dobry pomysł.
Jednak uważam, że tutaj trzeba bardziej zabezpieczyć środek pola, trochę zbyt ofensywna trójka imo.

Ja się będę upierał przy 4-3-3 (ewentualnie 4-2-1-3). Jakby każdy był w top formie i nikt nie był skreślony przez Bossa, to wiadomo - bramka - de Gea. Obrona od lewej: Shaw - Rojo - Jones - Valencia. Przed nimi jako typowa zawleczka od granatu - Carrick - obok, trochę bardziej usposobiony ofensywnie Ander, przed nimi, jako "10", bądź taki rozgrywający, co to w poważaniu ma większość obowiązków defensywnych, Paul "105 fryzur" Pogba. I w ataku wiadomo - Tony, Zlatan, Miki (mimo, że to nie jest jego pozycja, to jest najszybszy na prawej flance - nie licząc Antonio "Ferrari" Valencii).

Ale gramy pod okiem Portugalczyka, który zakochał się w diamencie, więc pewnie diament zostanie
Pady

Dodano: 22.03.2017, 13:57
De Gea-Smalling,Bailly,Rojo-Valencia,Hererra,Pogba,Blind-Miki,Ibra,Martial
Takie moje niedoczekanie ale lubię pomarzyć.
Krystiano98
Dodano: 22.03.2017, 14:35
Wiesz, układałem formacje z zawodników dostępnych do gry. Faktycznie Bailly i Rojo to jest wybuchowa mieszanka, ale może to jest sposób
Przydałby się w miejsce Herrery taki Vidal i w miejsce Shawa, jeśli go sprzedamy, to Kurzawa albo Marcelo
No i Blind w zestawieniu z Baillym, czy Rojo, to raczej przy głowkach za dużo by udziału nie brał. Marzy mi sie w tym miejscu Fosu-Mensah.

Co do 4-3-3, to na pewno też by wypaliło, tylko raczej trzeba już szukać następcy Carricka, no i przydałby się też lewonożny skrzydłowy.
Ibrax52
Dodano: 30.03.2017, 16:49
4-2-3-1
David De Gea
Antonio Valencia Eric Baily Marcos Rojo Luke Shaw
Paul Pogba Ander Herrera
Henrich Mychitarian Marcus Rashford Anthony Martial
Zlatan Ibrahimovic

To sklad z tych zawodnikow ktorych mamy
CzarnySkiback
Dodano: 17.06.2017, 09:07
Podobno Ronaldo chce odejść z Madrytu więc na jego ewentualny powrót zastosowałbym taktyke 4-3-3(oczywiście uwzględniając plotki tranferowe)

DDG
VALENCIA-BAILLY-LINDEOLF/ROJO-SHAW/ROSE
DIER/BAKAYOKO-HERRERA-POGBA
MKHITARYAN-MORATA/RASHFORD-RONALDO
champione2013
Dodano: 17.06.2017, 10:52
Przy ewentualnym zakupie CR7 za 150mln+ myslisz ze dadza 80 za szrot Morate kolejne 40 za Diera Przeciez to nierealne
CzarnySkiback
Dodano: 17.06.2017, 13:43
Osobiście wolałbym Bakayoko a to jest kwestia 35-45 mln.Trasfer Moraty wyklucza transfer Ronaldo i na odwrót,w tym przypadku lepiej by przeszedł Ronaldo,wtedy można zostawić szpice Marcusowi.Wiekszość plotek tranferowych naszego klubu w ostatnich latach to niewypały więc nie ma sie co podniecać i spinac,to tylko propozycja
Michal1504
Dodano: 17.06.2017, 18:54
-----------------De Gea----------------
Valencia---Bailly---Lindelof---Mendy Formacja: 4-3-3
----Fabinho---Pogba---Herrera------ (Pogba bardziej jako ŚPO niżeli ŚP)
Mkhitaryan---Lukaku---Carrasco----

Reszta: Romero, Pereira, Rojo, Blind, Smalling, Tuanzebe, Darmian, Fosu-Mensach, Carrick, Fellaini, Mata, Pereira, Lingard, Martial, Rashford

IN: Lindelof, Mendy, Fabinho, Carrasco, Lukaku
Out: Johnstone, Shaw, Jones, Varela, Young, Januzaj, Rooney, Wilson

To jest taki mój wymarzony skład na sezon 2017/2018, co o tym sądzicie? GG Man Utd
janpal1
Dodano: 19.06.2017, 16:49
----------------------------De Gea----------------
--------------Bailly-----Lindelof----Rojo--
Valencia-----------------------------------------Perisic---
-----------------Herrera----------Pogba----------------
-------------------------Mkhitaryan------------------------
--------------Lukaku---------------Rashford-------------
PanWolodyjowski
Dodano: 21.06.2017, 00:06
Co jeden tutaj to lepszy Carrasco,Lukaku,Ronaldo,Perisić.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Domyślne ustawienie

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania

MECZE

Friends Arena
Ajax Amsterdam 0 : 2 Manchester United
24 maja 2017 (20:45), Friends Arena

TABELA PREMIER LEAGUE

1. Chelsea 38 93 +52
2. Tottenham 38 86 +60
3. Manchester City 38 78 +41