PROFIL

Cantona33

User
Imię i nazwisko:
Numer GG:
Wyślij PW: Utwórz wiadomość
Data rejestracji:  02-12-2008
Dni w serwisie:  1271
Ostatnia wizyta: 23-05-2012 o 20:53
Województwo:  poza granicami Polski
Skąd: 
Strona WWW: 
Zainteresowania:
Pamiętny mecz Man Utd:
Ulubiony zawodnik Man Utd:
Urodziny: 13-09-1989


Ilość dni, które upłynęły od rejestracji1271
Ilość newsów dodanych przez użytkownika Cantona334
Ilość komentarzy do newsów88
Ilość komentarzy, które Cantona33 dodał(a) dziennie0.07
Ilość ostrzeżeń0/5


Ostatnie komentarze użytkownika:

04.05.2012 do newsa Cascarino: Ferguson musi zainwestować Pokaż
Pamiętajmy moi mili, że kupno zawodnika to nie tylko jednorazowy wydatek rzędu kilku czy kilkunastu mln za zawodnika. To również wynagrodzenie dla gracza co oznacza dobrych kilka funtów rocznie. Dlatego też myślę, że Fergie najpierw pozbędzie się kilku nazwisk takich jak Berba i Park, a później pomyśli o tym komu ile może zapłacić za grę i czy zawodnik się zwróci. Środek pomocy United kuleje - to będzie priorytet i Fergie bardzo dobrze o tym wie, może do tego dojdzie jakiś wysoki, dobrze grający w powietrzu napastnik... pozyjemy zobaczymy;P

29.03.2012 do newsa Vieira: Sędziowie kibicują United Pokaż
To jest piłka nożna i sędziowie są częścią tego sportu. Oczywiście - sytuacje sporne, kiedy mecz rozgrywany jest na Old Trafford są sędziowane w kierunku United, ale tak samo korzysta City podczas spotkań u siebie.

Narzekania Vieiry brzmią raczej jak zazdrosne, dziecinne marudzenie i tłumaczenie sobie dlaczego to United a nie City jest na czele Premiership. Kto grał w piłkę wie, że to zawsze lepszy ma szczęście.

27.03.2012 do newsa "Były podstawy do podyktowania karnego" Pokaż
A ja powiem tak: to była jedna z sytuacji, które sędzia mógł podyktować w obydwie strony. United było lepsze a lepszy ma szczęście więc karnego nie było.

P.S
Ciekawe co by Ferguson powiedział jakby sędzia gwizdnął? :O

26.03.2012 do newsa Skromny Valencia dziękuje za wsparcie Pokaż
Valencia przemówił! Uwielbiam go - mało mówi na boisku, zamiast tego płuca zostawia na murawie;)

23.03.2012 do newsa Sir Alex: Znam lepszy przykład aktu desperacji niż Vieira Pokaż
Fergie niczym piłkarski doktor House ciętej riposty;)

16.03.2012 do newsa Oceny pomeczowe: Bilbao vs Manchester Utd Pokaż
Nie wkurza bo to prawidlowa wymowa brytyjskiego angielskiego ktora przy okazji wymiata;) brytyjski akcent to najlepiej brzmiaca dla mnie wymowa...zaraz po irlandzkiej

03.03.2012 do newsa Kuszczak: De Gea jest lepiej traktowany Pokaż
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. De Gea przyszedł za grubą kasę do United, teraz musi grać, pokazywać się, po prostu zarobić na siebie prawidłowym marketingiem. Koszulki i inne pierdoły, w których wykorzystywany jest jego wizerunek sprzedają się wtedy kiedy zawodnik gra, kiedy uznaje się go za zawodnika z pierwszej 11-stki, więc wciska się go w każdy możliwy mecz, a rywalizacja schodzi na 2 tor. Światem rządzi pieniądz, piłką też a co za tym idzie naszym kochanym United tak samo.

22.02.2012 do newsa United szykuje nowy kontrakt dla Naniego Pokaż
Oglądam każdy mecz United i dawno nie widziałęm, żeby Nani zagrał na poziomie chociażby zbliżonym do tego z meczu o Tarczę. Znając tendencję graczy latynoskich do gwiazdkowania, pozytywna motywacja może okazać się błędem.

Poza tym, to jest ich praca. Powiedz mi jak nazwiesz pracodawcę, który daje ci podwyżkę za słabe wyniki? Ja nazwę go głupim;]

22.02.2012 do newsa Ferdinand namawia Pogbę, by został Pokaż
Dla mnie istnieje jeden kolor - czerwony, reszty nie odróżniam;p

22.02.2012 do newsa Ferdinand namawia Pogbę, by został Pokaż
Powiedzmy sobie szczerze - w Arsenalu większej kasy nie dostanie, mówimy więc o stracie Pogby na rzecz City. Szkoda by było stracić taki talent... i to na rzecz smerfetek...



Ostatnie newsy użytkownika:

03.01.2008 - Scholes nie może doczekać się powrotu
02.01.2008 - Przegląd prasy: Berbatow zostaje
13.12.2007 - Ferguson zadowolony z Naniego
12.12.2007 - United niezainteresowane Veloso
MECZE
TABELA PREMIER LEAGUE
1. Manchester City Manchester City 38 89 +64
2. Manchester Utd Manchester Utd 38 89 +56
3. Arsenal Londyn Arsenal Londyn 38 70 +25
4. Tottenham Tottenham 38 69 +25
5. Newcastle Utd Newcastle Utd 38 65 +5
» Pokaż pełną tabelę «
REKLAMA
STATYSTYKI - BRAMKI
Zawodnik PL LM LE FA CC SUMA
1. Wayne Rooney 27 2 3 2 0 34
2. Javier Hernandez 10 0 2 0 0 12
3. Danny Welbeck 9 2 0 1 0 12
4. Dymitar Berbatow 7 1 0 0 1 9
5. Nani 8 0 0 0 0 8
TRANSFERY - NA CELOWNIKU UNITED
Shinji Kagawa
Zawodnik: Shinji Kagawa
Klub: Borussia Dortmund
Kwota: 16 milionów funtów
Luka Modrić
Zawodnik: Luka Modrić
Klub: Tottenham Hotspur
Kwota: 30 milionów funtów
Eden Hazard
Zawodnik: Eden Hazard
Klub: Lille OSC
Kwota: 30 milionów funtów
» Więcej informacji o transferach «
RELACJE SMS
Informacje z meczów na Twoją komórkę!
FACEBOOK
REKLAMA
Sklep piłkarski Nike Manchester United
SONDA
Wzmocnienia w której formacji przydałyby się Manchesterowi United najbardziej?

POLECAMY