wojewodzkihuber
 User |
|
| Data rejestracji: |
07-07-2009 |
| Dni w serwisie: |
1054 |
| Ostatnia wizyta: |
30-05-2011 o 12:26 |
| Województwo: |
poza granicami Polski |
| Skąd: |
|
| Strona WWW: |
|
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
Finał LM '08 |
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
Gary Pallister |
| Urodziny: |
12-01-1994 |
| Ilość dni, które upłynęły od rejestracji | 1054 |
| Ilość newsów dodanych przez użytkownika wojewodzkihuber | 0 |
| Ilość komentarzy do newsów | 27 |
| Ilość komentarzy, które wojewodzkihuber dodał(a) dziennie | 0.03 |
| Ilość ostrzeżeń | 0/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
29.05.2011 do newsa Ferguson: To była trudna decyzja
Pokaż
Decyzja Fergusona była podyktowana ustawieniem jakie wybrał. Z założenia, jak można było zobaczyć liczyliśmy na kontry, długie piłki do Hernandeza i zamieszanie w polu karnym. Patrząc na ostatnie mecze nie widziałbym Berbatova w tym systemie. On woli przetrzymywać i piłkę, rozgrywać. I wydaję mi się, że we wczorajszym spotkaniu byłoby to najlepsze rozwiązanie. Kiedy Barca dominuje w spotkaniu, a United szybko pozbywa się piłki to taki zawodnik, jak Chicharito jest zbyteczny. Wprowadzenie Bułgara na pewno uporządkowałoby grę i uspokoiło ją. W konsekwencji mogłoby to oznaczać efektywniejszą postawę United.
29.05.2011 do newsa FC Barcelona wygrała Ligę Mistrzów
Pokaż
Przykry ten sobotni wieczór, ale taki jest sport. Taka jest piłka nożna. United nie zagrało dobrego spotkania, Barcelona zdecydowanie zasłużyła na zwycięstwo. Stworzyła wiele świetnych okazji i trzy wykorzystała. Mogę tylko podziękować Alexowi i chłopakom za fantastyczny sezon, bo we wrześniu nie mogliśmy racjonalnie myśleć o takim scenariuszu - mistrzostwo, finał LM. I oczywiście gratulację dla Barcy. Jesteście wielkim zespołem, ale wiem, że za rok my będziemy zwycięzcami.
08.08.2010 do newsa Kolarov: City będzie lepsze od United!
Pokaż
City jeżeli będzie dobrze poukładane w tym sezonie, to czekają nas ciężkie mecze, naprawdę ciężkie.
Ich druga linia prezentuję się całkiem nieźle. Wzmocnili obronę, a atak już w poprzednim roku był groźny.
Na papierze mają zespół, który powinien być jednym z faworytów do mistrzostwa, ale jak wiemy na papierze nie gra się w piłkę tylko w statki.
Boisko wszystko zweryfikuje.
Jeżeli Ferguson twierdzi, że nie potrzebujemy wzmocnień, to ja mu ufam.
Fakt faktem City będzie groźne, ale jestem pewien, że tak jak w ostatnim sezonie zdobędziemy z nimi 6pkt. ( :
05.07.2010 do newsa Fergie potrzebuje 30 milionów na Fabiano
Pokaż
Luis Fabiano byłby świetnym wzmocnieniem ataku, ale nie za taką cenę. Trzydzieści milionów, to stanowczo za duże pieniądze za tego zawodnika. Sevilla nie chcę się go pozbywać stąd taka zaporowa suma. Wydaję mi się, że powinniśmy walczyć o Karima Benzeme - młody, utalentowany i z tego co piszą tańszy.
25.04.2010 do newsa Ferguson zachwycony bramką Naniego
Pokaż
Mam wrażenie, że Nani w odróżnieniu do Ronaldo, kiedy wejdzie na poziom najlepszych na świecie - nie opuści nas. W jego wypowiedziach widać jakąś szczerość i prawdziwe uwielbienie dla United.
31.03.2010 do newsa LM: Rewanż za 1999! Bayern ograł Manchester United
Pokaż
Czemu piszemy w pierwszej osobie liczby mnogiej? Ponieważ utożsamiamy się z tym klubem. Kochamy Manchester United, kochamy Old Trafford, kochamy Alexa Fergusona, kochamy Wayne'a Rooney'a. Jako kibice jesteśmy częścią United.
23.07.2009 do newsa Fergie może wydać resztę pieniędzy
Pokaż
Do Barcelony ma trafić jeszcze Ibrahimović, to jednak się wzmocnią. O ile dojdzie transfer do skutku.
Jeżeli chodzi o walkę z Barcą, to nawet jak wróci Ronaldo. Odkupimy Kake i Benzeme i kupimy Riberego, to grając tak jak wtedy w finale, na pewno nie wygramy.
23.07.2009 do newsa Fergie może wydać resztę pieniędzy
Pokaż
Moim skromnym zdaniem nie potrzeba już dużych wzmocnień, tylko zaufania, że się uda zdobyć mistrzostwo i powalczyć w LM obecnym zawodnikom. Bo na siłę sprowadzać byle kogo... oczywiście nie mówię, że Silva, Young są byle kim, wtedy byłbym głupi. Wydaję mi się po prostu, że mamy dość kompletny zespół. ( :
20.07.2009 do newsa Asia Tour: Kolejna wygrana w sparingu
Pokaż
Owen grał w lidze Angielskiej parę lat, więc jeżeli będzie w formie, to na pewno będzie strzelał bramki.
Nie musi tracić czasu na przystosowanie do wyspiarskiej gry, a to spory atut.
Pewnie dobrze zaaklimatyzował się w drużynie, więc tak jak mówię: będzie forma, będą gole. ( :