Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

Składy: Los Angeles Galaxy vs Manchester United

Data dodania 16 lipca 2017, 03:58 - Autor: matheo - manutd.com
Składy: Los Angeles Galaxy vs Manchester United
Czytaj więcej:
» Los Angeles Galaxy
» Składy
» Tournee 2017
Podziel się z innymi:

O godzinie 4:00 rozpoczęło się pierwsze spotkanie Manchesteru United w ramach przedsezonowego tournée po USA. Jose Mourinho podał wyjściowy skład na mecz z Los Angeles Galaxy, który rozpocznie spotkanie na stadionie StubHub Center.

W podstawowym składzie nie znalazło się miejsce dla Romelu Lukaku i Victora Lindelofa. Zawodników zobaczymy jednak na boisku po przerwie, bo Mourino zamierza wystawić dwie 11.

Los Angeles Galaxy: Kempin, Smith, Steres, Arellano, Diallo, Jamieson IV, Garcia, Villarreal, Mendiola, Lassiter, McInerney.

Rezerwa: Rowe, Van Anholt, Romney, Van Damme, Cole, Pedro, Jones, Alessandrini, Dos Santos, Boateng, McBean

Manchester United: De Gea, Jones, Smalling, Blind, Valencia, Herrera, Carrick, Fellaini, Lingard, Mata, Rashford.

Rezerwa: J. Pereira, Lindelof, Bailly, Darmian, Tuanzebe, Pogba, A. Pereira, Mkhitaryan, Fosu-Mensah, Lukaku, Martial

« Poprzedni news
Coraz głośniej o transferze Schmeichela do United
Następny news »
Tournee 2017: Zwycięstwo United nad Los Angeles Galaxy!


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (48)


Murad: Przestanmy grać tym 3-5-2 czy 3-5-1-1 jak kto woli
» Niedziela, 16 lipca 2017, 08:21 #48
Mariusz199012: Ale to tylko sparingi. Mam nadzieje ze na starcie sezonu bedzie Lepiej
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:53 #47
Mariusz199012: Troszke wiecej spodziewałem sie po Lukaku .Martwi tez troche Lindelof wydaje mi sie ze sie spoznia
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:52 #46
N17: #WengerOut
#MoyesIn hahaha
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:52 #45
Pietrus: Kiepska ta druga połowa w naszym wykonaniu
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:51 #44
nuado: I Martial strasznie egoistycznie...
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:48 #43
nuado: Moje wnioski z tego meczu. Lukaku jak kloc,dobrze zastawia ale spodziewałem się więcej. Na duży minus Lindelof. Pomijając już to że zawalił bramkę,kilka razy niepewna interwencja. Najbardziej pozytywnie w moich oczach Pereira i i Tuanzebe. Co myślicie? Jakie spostrzeżenia? :)
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:47 #42
nuado: Chodziło mi o drugą połowę oczywiście.
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:48 #41
Mariusz199012: Bynajmniej w united jak grał to na środku .
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:46 #40
N17: Bynajmniej grał na środku. Zaczynał od lewego skrzydła.
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:56 #39
pawelisto2: Pereira naprawdę super...ale jako zawodnik ofensywny, typu "10", czy skrzydełko. W defensywie trochę słabo, warunki fizyczne również trochę za słabe.
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:46 #38
Mariusz199012: Andreas pereira zawsze był pomocnikiem
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:45 #37
zrazikoowy: Wydawało mi się że grającym bardziej na flance niż totalnie środkowym.
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:49 #36
zrazikoowy: Pereira jako środkowy pomocnik? Wydawało mi się że to skrzydłowy.
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:43 #35
Mariusz199012: Do pracy nie trzeba wstawac to Mozna oglądac hehe ;) do tego niedziela
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:05 #34
MDawidMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.07.2017 05:02

Rozczarowaniem dla mnie jest Herrera cały czas do tyłu i co chwilę strata piłki.mata miał być napastnikiem a był śpo.widać że Mourinho ma pomysł na niego on musi dostawać piłki za plecy obrońców i tylko strzelic Ale musi się nauczyć strzelać wyżej a nie tylko farfocle po ziemi
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:59 #33
bakubaq: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.07.2017 04:59

Hue hue jednym okiem patrze ;) Ładnie graja wiem,że przeciwnik słaby,ale i tak fajnie sie ogląda. Ggmu dawaj LUKAKUKU :) Felek co strzelił :D
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:57 #32
Kilerek7: Rashford skuteczny, ale wciąż czasami zimna głowa, w tej akcji sam na sam zbyt luźno. Najbardziej podobał mi się Lingard, całkiem dojrzale i Mata wirtuozeria:)
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:53 #31
Lookasinho: zimna? chyba gorąca
» Niedziela, 16 lipca 2017, 15:28 #30
Mun: Teraz tylko w przerwie nie zasnąć...
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:52 #29
m4c1eq1991: Dokładnie, też chciałbym obejrzeć jak najwięcej się da, jutro pewnie nie wstanę przed 15
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:54 #28
Pietrus: Wyspać sie jutro bo z poniedziałku na wtorek kolejny meczyk :D
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:02 #27
Mariusz199012: Czas na debiut Lindelofa i Lukaku
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:52 #26
m4c1eq1991: Przyjemny meczyk
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:47 #25
Mun: Fella wykończył jak rasowy snajper
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:42 #24
Zorro100: Lingard asysta, Fellaini gol.. Mother of God!!
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:34 #23
N17: Wyglądam jakiejś asteroidy, albo innych zombie.
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:35 #22
LouiVanGaal: Ale akcja na 3-0
😇😇😇😇😇
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:32 #21
maticr7: Genialna powiedziałbym.Nawet jesli przeciwnik nie jest wymagajacy.Lekko mówiąc.
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:05 #20
Mariusz199012: Fajnie sie ogląda weekend jest .gorzej jak mecz by był w tygodniu wtedy do pracy i Meczu bym nie obejrzał ,kto nie śpi? Heh
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:29 #19
LouiVanGaal: Marcus coś słabo z kondycaja po wakacjach bo ledwo dyszy po tych 20min
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:27 #18
N17: I po co nam Lukaku? :D
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:26 #17
maticr7: No wlasnie po to jak bedzie sie zdarzalo taj jak przy 3 uderzeniu. 😁
» Niedziela, 16 lipca 2017, 05:06 #16
Mariusz199012: Rashford 2:0!
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:26 #15
Kilerek7: Wszystko jasne czemu Jose chce Perisicia. Chorwat idealnie pasuje jako wahadłowy w taktyce z 3 obrońcami.
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:14 #14
LouiVanGaal: Moim zdaniem Valencia i Shaw dużo lepsza opcja lecz cóż shaw to zagadka
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:28 #13
LouiVanGaal: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.07.2017 04:30

I z tego co pamiętam Rok temu i 2 lata temu na tourne graliśmy 3 obrońcami za lvg w lidze na początku graliśmy 3 obrońcami potem klasycznie 4
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:30 #12
Pietrus: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.07.2017 04:15

Czy tylko dla mnie Valencia mocno czarniejszy sie wydaje? :D
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:14 #11
Mun: Być może to jest pozycja, na której dżesi wreszcie będzie przydatny
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:13 #10
nuado: A kto zaśnie i śpi! Traci włoooosy i brwi! :D
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:13 #9
AderNVK: Macie jakiś link żeby na telefonie obejrzeć :p
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:13 #8
kielbasior: Szybko się zaczęło :D
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:09 #7
N17: I myk! Rash na spokoju jak stary wyjadacz!
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:09 #6
Micci: Goooool :D
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:09 #5
Pietrus: Jakoś sobie ostatnio wyobrażałem Lingarda na lewym wahadle i ciekaw jestem czy to będzie też w lidze czasami funkcjonować :D
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:04 #4
N17: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.07.2017 04:05

Ten hymn to Edytką Górniak z Korei ostro zajeżdża :D

No i Jesse LINDGARD.
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:03 #3
Wawrzu: No to jazda!
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:03 #2
nuado: Oho. Rezerwa w 100% wychodzi oprócz De Gea,Valencii i Herrery.
» Niedziela, 16 lipca 2017, 04:02 #1