Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

Phil Jones poślubił Kayę Hall

Data dodania 17 czerwca 2017, 18:42 - Autor: Rio5fan - manchestereveningnews.co.uk
Phil Jones poślubił Kayę Hall
» Phil Jones dołączył do grona żonatych piłkarzy Manchesteru United
Czytaj więcej:
» Phil Jones
Podziel się z innymi:

W jednym z lokalnych kościołów w Cheshire odbyła się ceremonia ślubna, w której głównymi bohaterami byli Kaya Hall oraz Phil Jones.

W uroczystości wzięło udział kilku obecnych i byłych piłkarzy Manchesteru United, który przyjechali na miejsce klubowym autokarem.

Wśród gości znaleźli się między innymi Chris Smalling, Wayne Rooney, Luke Shaw, Sam Johnstone czy Jonny Evans.

DevilPage.pl
DevilPage.pl
DevilPage.pl

« Poprzedni news
Essien: Mourinho i Lukaku mogą znów pracować razem
Następny news »
AS Roma podpytuje United o cenę za Darmiana




Aby móc komentować newsy musisz być zalogowany!

Komentarze (37)


SRACZKAwSPRAYU: Cioran i mikon

Pokażcie swoje dziewczyny? Jak macie :d
» Niedziela, 18 czerwca 2017, 00:26 #37
EmilCioran: Pokaże jak ty pokażesz swoją koze.
» Niedziela, 18 czerwca 2017, 00:39 #36
mikon70: Lepiej żebym ciebie nie wprawiał w kompleksy ;)
» Niedziela, 18 czerwca 2017, 08:14 #35
mikon70: Brzydka ona
» Sobota, 17 czerwca 2017, 23:51 #34
EmilCioran: ...Brzydki on a taka ładna miłość (czy jakoś tak)
» Niedziela, 18 czerwca 2017, 00:05 #33
mikon70: No w sumie. O gustach się nie dyskutuje.
» Niedziela, 18 czerwca 2017, 00:23 #32
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.06.2017 23:14

Myślałem że Shaw przyjedzie na wózku :)
» Sobota, 17 czerwca 2017, 23:14 #31
RedSknerus: Rooney obowiazkowo na imprezie :)
» Sobota, 17 czerwca 2017, 21:51 #30
Fenek: Tylko żeby go za bardzo nie sponiewierała podczas nocy poślubnej.
» Sobota, 17 czerwca 2017, 21:50 #29
Krystiano98: Coś mu złamie i będzie
» Sobota, 17 czerwca 2017, 22:05 #28
BartekMU10: Na pierwszym zdjęciu pewno teściowa coś pier***i :D
» Sobota, 17 czerwca 2017, 20:06 #27
Michal12371: Ciekawe jak tam Rooney się trzyma ;D
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:56 #26
Kortney: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.06.2017 20:00

Obiecał, że do oczepin wytrzyma :-) Teraz pewnie siedzi z orkiestrą i molestuje ich by zagrali Kasabian - Fire
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:59 #25
QsQs: Ciekawe czy cały skład był proszony na uroczystości.
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:44 #24
Kortney: Wszystkiego Najlepszego Phil. Dużo pieniędzy, szczęścia i jeszcze raz zdrowia.
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:43 #23
SRACZKAwSPRAYU: Akurat cie uslyszy ahahahaha
» Sobota, 17 czerwca 2017, 23:10 #22
Kortney: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.06.2017 19:24

Mówi Jones do Mourinho:
(J) - szefie zagramy w statki?
(M) - ok, zagrajmy
(J) - dobra, to może ja zacznę ... L4
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:23 #21
RedDevil30: Kortney gdybyś kiedykolwiek grał w piłkę nożną to tak byś nie pier.....! Żal mi Ciebie chłopaku
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:31 #20
Kortney: tak się składa, że grałem. Jedni są bardziej podatni na kontuzje a inni mniej. RedDevil30 czyżbyś trenował futbol i spadła ci ostatnio w łazience woda kolońska na stopę, po czym musisz pauzować około 5 miesięcy? To by tłumaczyło twoje problemy z osobowością. Widzę, że cieszysz się, że United ma w swoim składzie kilku angielskich pacjentów i trzymasz mocno kciuki by trzymali ich jak najdłużej. Liverpool ma sturridga, City gundogana, Arsenal cazorle, united np. jonesa, shawa. Każdy kogoś ma i zadowala cię to.
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:40 #19
SRACZKAwSPRAYU: Grał w plażową z gimbuskami.
» Sobota, 17 czerwca 2017, 23:11 #18
SRACZKAwSPRAYU: L nie ma w statkach ahahaha
» Sobota, 17 czerwca 2017, 23:12 #17
miki3999: Akurat pilka plazowa to pod wzgledem nacisku na stawy i miesnie najbardziej wymagajacy sport :)
» Niedziela, 18 czerwca 2017, 00:05 #16
RedDevil30: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.06.2017 18:20

Kortney w co Ty grałeś chłopaku? Chyba w bierki elektryczne! Nie osmieszaj się i nie rób z siebie piłkarza, bo o profesjonalnym graniu w piłkę nie masz pojęcia. Nie mylmy tego z kopaniem się w czoło...
» Niedziela, 18 czerwca 2017, 18:16 #15
QsQs: Sam Johnstone to fajną musi mieć amortyzację podczas kopulacji.
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:18 #14
Arvanis: Nic specjalnego.
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:20 #13
Kortney: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.06.2017 19:26

Jak to nic. Daje klapsa i wchodzi z drugą falą.
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:25 #12
RedDevil30: Klapsa to sobie daj w łeb... i to mocnego... chociaż jest nie potrzebny!
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:34 #11
Kortney: RedDebil30 musisz mieć smutne życie i musisz być zgorzkniałym człowiekiem skoro nie znasz się na żartach.
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:42 #10
SRACZKAwSPRAYU: To tak jak ty
» Sobota, 17 czerwca 2017, 23:13 #9
EmilCioran: "Sam Johnstone to fajną musi mieć amortyzację podczas kopulacji."
To zależy. Jak ona jest na górze a on na dole to może się skończyć tragicznie jak zacznie na Samie skakać. Bo ona będzie miała orgazm a on wstrząs mózgu.
» Niedziela, 18 czerwca 2017, 00:14 #8
sisinho: Oby zadna kontuzja mu sie nie przytrafiła na uroczystości.
» Sobota, 17 czerwca 2017, 18:56 #7
QsQs: Same wolne numery. Ponoć wyjątkowo zrezygnowano z podrzucania Pana Młodego.
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:19 #6
RedDevil30: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.06.2017 19:27

Sisinho najważniejsze żeby Tobie żadna kontuzja się nie przytrafiła przed komputerem...
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:26 #5
RedDevil30: QsQs Ty zrezygnuj z komentowania!
» Sobota, 17 czerwca 2017, 19:29 #4
sisinho: @RedDevil30

Spokojnie, akurat w pracy jestem :)
» Sobota, 17 czerwca 2017, 21:28 #3
RedDevil30: każdy z Was jest mądry przed ekranem... Żałosne strasznie
» Niedziela, 18 czerwca 2017, 18:23 #2
Kortney: RedDevil30 ty nie jesteś mądry ani przed ekranem ani pod ekranem ani za nim ekranem. Zluzuj trochę majty. To że ci nie poszło w życiu nie uprawnia cię do wylewania swojej żółci tu na forum.
» Niedziela, 18 czerwca 2017, 23:08 #1