U-18: Porażka z Blackburn na zakończenie sezonu

» 13 maja 2017, 11:42 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Piłkarze Manchesteru United w piątek rozegrali ostatnie spotkanie sezonu 2016/2017 w Premier League do lat 18. Niestety, zakończyło się ono porażką z Blackburn Rovers 2:4.
» Dwa gole Eithana Hamiltona nie przełożyły się na zdobycz punktową Manchesteru United
Rywalizacja na J. Davidson Stadium rozpoczęła się po myśli Czerwonych Diabłów, gdy w 33. minucie Eithan Hamilton pospieszył ze skuteczną dobitką po strzale Darrena McIntosha-Buffonge‘a.

Gospodarze cieszyli się z prowadzenia tylko przez dwie minuty, bowiem po ich upływie znakomitym strzałem popisał się Jack Evans.

Podopieczni Kierana McKenny wyszli na drugą połowę mniej skoncentrowani od rywali, co przełożyło się na utratę dwóch goli na przestrzeni dziesięciu minut. Na listę strzelców wpisali się Brad Lynch oraz Ben Paton.

Eithan Hamilton zmniejszył rozmiary prowadzenia Blackburn w 73. minucie, jednak osiem minut później końcowy wynik ustalił Lewis Thompson.

Czerwone Diabły zajmują aktualnie czwarte miejsce w grupie pierwszej Premier League do lat 18. Swoje mecze mają jednak jeszcze do rozegrania ekipy Liverpoolu i West Hamu, które mogą zrównać się z United punktami.