Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

Mourinho: Mentalność Rashforda jest wspaniała

Data dodania 21 kwietnia 2017, 00:22 - Autor: Rio5fan - MUTV
Mourinho: Mentalność Rashforda jest wspaniała
» José Mourinho po raz kolejny docenił wysiłek swoich piłkarzy
Podziel się z innymi:

José Mourinho po wygranym przez Manchester United 2:1 spotkaniu z Anderlechtem na Old Trafford pochwalił waleczność swojego zespołu, w szczególności doceniając Marcusa Rashforda.

Łyżką dziegciu w beczce miodu dla fanów United są jednak kontuzje Marcosa Rojo i Zlatana Ibrahimovicia.

- Myślę, że mieliśmy 17 strzałów, z czego 10 w światło bramki. Patrząc na te liczby ktoś, kto nie oglądał meczu, mógłby pomyśleć, że było nam łatwo. Było to jednak trudne spotkanie. Nie dominowaliśmy, a rywale rozpoczęli dużo lepiej od nas. Przez godzinę, mimo stwarzanych przez nas okazji, mieli kontrolę nad meczem. Wszystko się odwróciło, kiedy wprowadziliśmy dodatkowego zawodnika do linii pomocy - wyjaśnił menadżer Manchesteru United.

- Przy wyniku 1:1 takie zachowanie było ryzykowne, ale od tej chwili kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń. Kwestią było zdobycie bramki, choć było ciężko. Mentalność Marcusa sprawia, że on zawsze próbuje kolejny raz.

- Można rozmawiać o jego wspaniałych umiejętnościach, ale to dzięki nastawieniu gra regularnie, mimo przerw w zdobywaniu bramek. Gole nie mają znaczenia, po prostu ufam Marcusowi. Wygląda na to, że niektórzy piłkarze nie wiedzą, jak zyskać moje zaufanie. Nastawienie Marcusa jest wspaniałe.

- Dopóki mamy matematyczne szanse na skończenie ligi w pierwszej czwórce, będziemy o to walczyć. Kiedy stracimy taką możliwość, całkowicie skoncentrujemy się na Lidze Europy. To ważne trofeum z bonusem w postaci awansu do Ligi Mistrzów. Dziś mieliśmy przykład tego, jak trudne są to rozgrywki. Pozostali rywale także nie ułatwią nam zadania.

José Mourinho skomentował także urazy Marcosa Rojo i Zlatana Ibrahimovicia.

- Nie sądzę, by były to lekkie kontuzje, ale wolałbym poczekać do momentu wykonania wszystkich niezbędnych badań. Teraz trudno mi coś powiedzieć, ponieważ jestem menadżerem, a nie lekarzem. Wstępna prognoza jest raczej negatywna - stwierdził Mourinho.

« Poprzedni news
Rashford i Carrick po meczu z Anderlechtem
Następny news »
Keane: To gwóźdź do trumny Wayne'a Rooneya


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (15)


devilll: Rashford 19 lat talencik - będzie z niego dużo pożytku dla nas
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 17:21 #15
Ciechanek: Matematyczne szanse to my mamy jeszcze nawet na mistrza :D
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 10:14 #14
miki88: Z toba ten zespol nigdy nie bd mial mentalnosci zwyciezcow, widac ze druzyna nie jest jednoscia, nie ma tej atmosfery, malo kto sie usmiecha, ale wszystko to jest wina tego ze nie traktuje zawodnikow uczciwie. shaw, czy martial musza wszystko udowadniac pokazac trenerowi charakter, nawet po bardzo dobrych meczach siadaja na lawie , a pogba, lingard , ibra nic nie musza.
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 05:26 #13
Ice: W pełni sie z tobą zgadzam niestety ale tak własnie jest. Szkoda mi Martiala bo naprawde zapowiadal sie wybornie na pewno nie mam nniej talentu od Rashforda ale Mou ma równych i równiejszych
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 08:45 #12
Chestnut: A co ma Pogba, Lingard i Ibra do udowodnienia? Czytałeś chociaż do końca?
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 09:14 #11
sisinho: Weźcie się nie ośmieszajcie nawet. Wczoraj Shaw pokazał ile daje w defensywie, panika i nic więcej a to był zaledwie Anderlecht. Martial wszedł w 90 min na podmęczonego rywala i co zrobił przez 90 min? Straty, kiwki przed polem karnym, kolejne straty, żadnego udanego dryblingu przez 30 minut z ekipa, która się odslonila
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 10:03 #10
Ice: A może wez pod uwage jak zostały podcięte mu skrzydła może on potrzebuje żeby ktoś go delikatnie podbudował czasem wystarczy dpowiednia rozmowa i zawodnik już wierzy w siebie i gra zupełnie inaczej. Ile razy tak było że zagrał naprawde dobry mecz a w nastepnym siedział na ławce !!
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 13:34 #9
Chestnut: To niech pójdzie do mamusi.
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 16:30 #8
fworyt: Mentalność,umiejętności,taletn,zaangażowanie itd.Marcus Rashfor jest młodym geniuszem(Naszym wychowankiem,urodzonym w Manchester).Mnie rozpiera duma,że mamy kogoś tak zajebistego a co do kontuzji to sądze,że Ibra długo nie pogra:-(.
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 04:03 #7
M4GIK1990MU: "JosĂŠ Mourinho skomentował także urazy Marcosa Rojo i Zlatana Ibrahimovicia.

- Nie sądzę, by były to lekkie kontuzje, ale wolałbym poczekać do momentu wykonania wszystkich niezbędnych badań. Teraz trudno mi coś powiedzieć, ponieważ jestem menadżerem, a nie lekarzem. Wstępna prognoza jest raczej negatywna - stwierdził Mourinho."

Dawno się tak nie denerwowałem, oby to nie było nic poważnego
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 02:41 #6
Alphamosaic: Smiałeś sie z Beniteza, że walczy o Lige Europy, a teraz mówisz ważne trofeum
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 00:51 #5
Kilerek7: Wygląda na to, że niektórzy piłkarze nie wiedzą, jak zyskać moje zaufanie.

Ciekawe o kim mowa?
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 00:25 #4
padre: Roo, Martial, Shaw?
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 00:27 #3
Corey: Martial? Shaw? Beckham?
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 00:27 #2
MatiasXD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.04.2017 00:29

Pewnie znów Martial nie dał mu tego co lubi :)
» Piątek, 21 kwietnia 2017, 00:29 #1