Oceny: Middlesbrough vs Manchester United 1:3

Data dodania 19 marca 2017, 20:04 - Autor: matheo - MEN, DevilPage.pl
» Ashley Young został najwyżej oceniony przez dziennikarzy MEN za swój występ w meczu z Middlesbrough
Podziel się z innymi:

Manchester United pokonał Middlesbrough 3:1 dzięki bramkom Marouane'a Fellainiego, Jesse'ego Lingarda i Antonio Valencii. Dziennikarze Manchester Evening News wyżej ocenili jednak występ innego piłkarza Czerwonych Diabłów. Oto noty wystawione graczom United za występ na Riverside Stadium przez MEN oraz użytkowników DevilPage.pl.

David de GeaDavid de Gea
Zmuszony do interwencji po strzale Ramireza w pierwszej połowie. Poza tym nie musiał interweniować. Jedno złe kopnięcie piłki zirytowało Mourinho.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.34

Antonio ValenciaAntonio Valencia
Zaczął na prawym skrzydle, a nie na prawej obronie i wyglądał dość dziwnie. Nie zapuszczał się do przodu tak jak powinien i tak jak robi to, kiedy gra na pozycji wahadłowego. Za swoje biegi został jednak nagrodzony późnym golem.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 8.14

Chris SmallingChris Smalling
Nie będzie chciał oglądać powtórek, kiedy komicznie uderzył głową w murawę. Zachował się koszmarnie w polu karnym przy golu Gestede dla Middlesbrough.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.11

Phil JonesPhil Jones
Miał jeden lub dwa nerwowe momenty. Poślizgnął się w polu karnym i pozwolił, aby piłka odbiła się przed Negredo.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.05

Eric BaillyEric Bailly
Zagrał na prawej obronie, a więc nie na swojej pozycji. Nie wyglądał tam komfortowo. Zrehabilitował się w drugiej połowie. To od niego zaczęła się bramkowa akcja Lingarda.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.56

Ashley YoungAshley Young
Zaczął na lewej obronie. Fantastyczne dośrodkowanie przy otwierającym golu Fellainiego. Wykonywał bardzo dobrze swoje obowiązki w defensywie.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 6.93

Michael CarrickMichael Carrick
W pomocy dawał spokój i inteligentnie korzystał z piłki. Przez większość czasu to rywale mieli przewagę w pomocy. Nie prezentował się jednak najgorzej.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.05

Marouane FellainiMarouane Fellaini
Znalazł się w odpowiednim miejscu przy dośrodkowaniu Younga w pierwszej połowie. Nie widział zbyt często piłki przy nodze, ale został wybrany, aby wygrać bitwę. Dał United przewagę w powietrzu.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.23

Juan MataJuan Mata
Zaczął spotkanie dobrze. To po jego rajdzie i dośrodkowaniu swoją szansę miał Rashford. Im dłużej trwał mecz, tym był coraz bardziej poza grą. Został zmieniony przez Rojo.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.28

Jesse LingardJesse Lingard
Wyglądał na piłkarza, który nie był pewny, gdzie ma grać, ale jego rajd i wykończenie akcji to zupełnie inna klasa. Wspaniały gol.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.81

Marcus RashfordMarcus Rashford
Jego szybkość i poruszanie się po boisku przysparzało Middlesbrough sporo problemów. Powinien wykorzystać przynajmniej jedną ze swoich szans w pierwszej połowie.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.1