U-18: Podział punktów w starciu z The Reds

» 11 marca 2017, 11:34 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Piątkowe starcie Manchesteru United z Liverpoolem w ramach Premier League do lat 18 zakończyło się remisem 2:2.
» Czerwone Diabły w ostatniej minucie wypuściły z rąk trzy punkty
Czerwone Diabły wyszły na prowadzenie na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry, a mimo to nie zdołały zgarnąć trzech punktów.

Spotkanie lepiej zaczęli goście z Liverpoolu, gdyż w 21. minucie na listę strzelców wpisał się napastnik The Reds, Glen McAuley. Był to jedyny gol, jaki w pierwszej połowie padł na J. Davidson Stadium.

Po upływie pół godziny ostry atak Adama Lewisa na nogi Indy‘ego Boonena doprowadził do przepychanki pomiędzy piłkarzami obu zespołów. W efekcie Lewis został wyrzucony z boiska, natomiast żółte kartki obejrzeli Tyrell Warren oraz Darren McIntosh-Buffonge.

Dopiero w 79. minucie rywalizacji do wyrównania doprowadził Aidan Barlow, który zdołał ominąć bramkarza Liverpoolu i wpakować piłkę do siatki.

Sześć minut później ten sam zawodnik popisał się fantastycznym uderzeniem z około 30 metrów, z którym nie poradził sobie bramkarz przyjezdnych.

Kiedy wydawało się, że gospodarze dopiszą do swojego dorobku trzy punkty, Louis Longstaff trafił do siatki w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry ustalając wynik na 2:2.