U-18: Manchester United - Liverpool 1:2

» 21 sierpnia 2016, 11:54 - Autor: Rio5fan - źródło: ManUtd.com
Piłkarze Manchesteru United do lat 18 nie zaliczyli udanego początku sezonu, rozpoczynając zmagania ligowe od dwóch porażek. W sobotę Czerwone Diabły przegrał z Liverpoolem 1:2.
» Drużyna Manchesteru United do lat 18 rozpoczęła sezon ligowy od dwóch porażek
Jako pierwszy na listę strzelców w tej konfrontacji wpisał się Yan Dhanda. Zaledwie osiem minut później ten sam zawodnik po raz kolejny wymanewrował defensywę gospodarzy i umieścił piłkę w siatce.

United stać było tylko na jednego gola, którego w 56. minucie meczu strzelił Indy Boonen.

Czerwone Diabły nie były w stanie wyrównać stanu rywalizacji i zakończyły spotkanie z pustymi rękami. Ich kolejnym rywalem będzie Everton, a to starcie zaplanowano na 27 sierpnia.