Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkownia stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

Składy: Manchester United - Everton

Data dodania 10 lutego 2013, 16:09 - Autor: JRI - Redcafe.net
Składy: Manchester United - Everton
Czytaj więcej:
» Everton
» Premier League
» Składy
A A A
Poznaliśmy składy, w jakich Manchester United i Everton rozpoczną mecz na Old Trafford w ramach 26. kolejki Premier League


Manchester United: De Gea - Rafael, Evra, Vidic, Evans - Jones, Cleverley, Valencia, Giggs - Rooney, Van Persie.

Rezerwa: Amos, Anderson, Smalling, Hernandez, Carrick, Nani, Welbeck.

Everton: Howard - Jagielka, Neville, Heitinga, Baines - Gibson, Mirallas, Pienaar, Osman, Fellaini - Anichebe.

Rezerwa: Mucha, Heitinga, Jelavic, Oviedo, Naismith, Hitzlsperger, Stones.

Man Utd - Everton: Relacja na Żywo »


« Poprzedni news
Ferguson: Ronaldo lepszy od Zidane'a
Następny news »
Spokojny mecz na Old Trafford i pewna wygrana United!


Możliwoœć komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (62)


vip14: Chyba najmocniejszy skład jaki może być :) Dobrze, że Sir Alex Ferguson wystawił bardzo mocną jedenastkę.. w związku z tym nie mam zastrzeżeń :D
» Niedziela, 10 lutego 2013, 21:22 #62
patryk29: Jak tak zagramy z Realem w obronie i moze troche skuteczniej w ataku to mysle ze mozemy ograc krolewskich...Ale podstawa jest zeby Vidic gral bo on wszystko tam w stylu trzyma w ryzach..
» Niedziela, 10 lutego 2013, 18:57 #61
soldier: Nie możliwy jest sezon Premiership bez gola Ryana Giggsa;)
» Niedziela, 10 lutego 2013, 17:18 #60
miki3999: Ja bym wolał zeby Giggs zagrał w srode bo to nasz najlepszy skrzydłowy a w jego wieku chyba nie ma mowy zeby mogł grać co trzy dni
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:47 #59
adam166621: Giggs to nasz najlepszy skrzydłowy ?! proponuje pooglądać najpierw mecze bo akurat w tym sezonie niewiele gra z resztą na swoje lata i nie wymaga się od niego zbyt dużo. Jeśli chodzi o skrzydła to jest Kagawa, Nani wraca do formy no i jeszcze Rooney więc nie wiem kto jest lepszy
» Niedziela, 10 lutego 2013, 17:07 #58
trikos: No to chyba coś mało oglądasz ... przecież Ryan w tym sezonie mimo małej ilości meczów jakość zagrań w jego wykonaniu jest cały czas na niesamowitym poziomie. Nie przegrywa pojedynków nie boi się niekonwencjonalnych zagrań i niesamowita dokładność podań.Zdecydowanie świetny sezon na tle innych naszych skrzydłowych.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 17:54 #57
Lesiak: Ale Ryan przez wzgląd na wiek teraz jest bardziej statecznym zawodnikiem. To już nie jest skrzydłowwy pokroju Naniego, Valenci, Kagawy...
» Niedziela, 10 lutego 2013, 20:26 #56
IMMM: Valencia
Miejmy nadzieję, że się wreszcie przełamie.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:46 #55
demektczew: Evra na środku? :o
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:44 #54
seventeen: Widze, ze kolega z Tczewa :) Ja rowniez. Evra nie jest na srodku, po prostu tak troche dziwnie jest zapisane. Pozdro ;]
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:48 #53
serducho: Tczew pozdrawia! GG Man Utd !:)
» Niedziela, 10 lutego 2013, 17:20 #52
ziomboy777: czyli na Real wyjdzie:
DDG
Rafael-Ferdinand/Vidić-Evans-Evra
Valencia-Carrick-Anderson-Nani
RVP-Rooney
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:41 #51
MU29: Na 100% Welbeck albo Kagawa zagra.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:44 #50
SapphirUnited: Nani na Real haha ale kawal :D
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:48 #49
wlodekzlc: I Ando :P
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:51 #48
SapphirUnited: ta xd
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:53 #47
seventeen: Wedlug mnie troszeczke za mocny sklad. Dobry pomysl z Jonesem, ktory bedzie pilnowal Fellainiego :)
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:39 #46
iHub: Wolalbym zeby Giggs zagral przeciwko Realowi ale to chyba nie mozliwe skoro gra dzisiaj :/
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:39 #45
patrykbor2: Damy radę, musimy dzisiejszy mecz wygrać GGMU!
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:38 #44
unitedmanfan: Na stronie BPL jest Rio Ferdinand, a nie Evans.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:36 #43
UnitedProClub: Valencia i Jones w pomocy boże jedyny + to to że gra Giggs i Clev. Szkoda że Nani nie zagra w miejsce kalecznego Valencji,co do reszty dobrze obrona solidna David na bramce atak Roo-Rvp tylko ta pomoc... mój skład to
DDG
Rafael-Vidić-Evans-Evra
Nani-Carrick-Anderson-Giggs
Rooney
RvP
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:35 #42
FrendziN: Zgadzam sie ;) taki sklad by byl dobry ;) w przerwie hernandeza za rooneya albo robina zeby ktorys odpoczal przed sroda
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:40 #41
UnitedProClub: Jeśli wypracowalibyśmy sobie chociaż taką 2 bramkową przewagę można zmienić Robina a na jego miejsce Groszka.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:50 #40
martin86: Dobry skład zapowiada się ciekawy mecz oby MAN UTD wygrał tą potyczkę z Evertonem i odskoczył City na 12 pkt:)
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:34 #39
patryk29: Mysle ze bedzie jak bedzie z 2:1 do 60 min.to Fergie bedzie zmienial i zejdzie Van Persie,Valecia i Clev.Bo w przerwie raczej Fergie nigdy niedokonuje zmian..ale to zalezy od wyniku!Licze na zwycieski dzien i mozna w srode w pelni motywacji i pewnosci siebie stanac czolo w czolo z Realem!!:)
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:33 #38
martin86: Dobry skład zapowiada się ciekawy mecz oby MAN UTD wygrał tą potyczkę z Evertonem i odskoczył City na 12 pkt:)
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:32 #37
KarolMolasz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.02.2013 16:39

dokładnie :D
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:37 #36
brylaantes: Kagawa uraz czy oszczędzany na Real?
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:28 #35
775330: Czemu pierwszy skład siedzi na ławie?
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:26 #34
18MUpodlesie78: Bo w środę jest mecz z Realem ...
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:33 #33
Nani1900: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.02.2013 16:24

Bardzo mocny skład, niespodziewałem się Van Persie i Rooneya. Jones w pomocny przeciw Fellainiemu, kapitalny ruch Fergiego. Dziwi mnie Valencia, myślałem, że Ferguson go nie wystawi, żeby na Real odpoczął. Teraz mnie szczególnie zastanawia kto wyjdzie na skrzydle przeciw Realowi. Giggs odpada, Young po kontuzji, Nani raczej odpada - Ferguson mu nie ufa. Wydaje mi się, że na Real wyjdzie Kagawa/Welbeck i Valencia, albo Ferguson zaskoczy i wystawi Naniego :O
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:23 #32
sensi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.02.2013 16:30

nie wiem co Valencia może dać w meczu z realem... wybacz ale goście z Realu nie są na tyle prymitywni aby ich łapać na jeden zwód, dlatego Nani napewno zagra z Realem z Youngiem bądź Welbeckiem na skrzydle.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:30 #31
designer: po co Valencia? Czeka nas wiec kolejna dawka zablokowanych wrzutek...
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:22 #30
JJmc: Martwi mnie trochę brak Buttnera na ławce. Wiem, że Evra ma końskie zdrowie, ale w ostatnią środę cały mecz w reprezentacji, dzisiaj, znowu w środę. To trochę sporo, ale Ferguson wie co robi. Silny skład, nie powinno być źle, ale Everton to mocny przeciwnik. Dobrze, że gramy u siebie.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:21 #29
master10: dobry skład ,everton mocny rywal a nie można zaprzepaścić szansy na odskoczenie na 12 pkt bo liga jest w tym sezonie najważniejsza
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:20 #28
MatiMU10: I to mnie się podoba! van Persie pewnie w drugiej połowie zejdzie, może Clev też, żeby się przygotowali na środę i odpoczęli :) Rooney to musi grać cały czas, dla niego nie ma takiego czegoś jak zmęczenie
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:19 #27
lolis: mam na dzieje że, murawa ogarnięta na OT bo jak patrze na te kartoflisko to nie boję się że, przegramy tylko żeby nikt nie doznał kontuzji.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:19 #26
lukiton0589: Zestawienie linii pomocy to żart chyba jakiś...
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:18 #25
Panel1996: czemu niby ?
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:21 #24
Nani1900: Kapitalny ruch Fergusona. Jones będzie zajmował się Fellainim.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:26 #23
lukiton0589: Fellaini i Osman, a to temu. Zobaczyć jak Jonesa i Cleverleya czapkami nakryją. Poza tym Mirallas i Piennar przebojowi na skrzydłach.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:26 #22
lukas0970: Byłem pewien, że któryś z dwójki RvP/Rooney będzie odpoczywał na Real, dlatego wolałbym, aby mecz od początku zagrał Chicharito
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:17 #21
patrykbor2: Bardzo dobry skład, mam nadzieje ze nasze Diabelki zagrają dzisiaj idealne spotkanie i ze pewnie zdobędą 3 punkty. Musimy mocno trzymać kciuki do ostatniego gwizdka. GGMU
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:16 #20
patryk29: No to gazu do 45 min.z dwie bramy strzelic i zmienic Rooneya i Van Persiego...
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:16 #19
MrSutinho: Mocny skład... Mam nadzieje że Fergie wie co robi :)
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:16 #18
FilipoMaster: 4:0 do przerwy i 4:4 po przerwie
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:16 #17
IAmUnited: Tak myślałem, że wyjdzie Rooney:) Co do van Persie'go nie byłem pewny, ale wiedziałem, że Rooney mógłby grać niemal codziennie :) Reszta składu myślę, że ok a Jones może da radę ;D
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:16 #16
patryk29: Uuuups a to co??sklad na Real??
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:14 #15
mufc28: Gdzie Kagawa ?
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:13 #14
lolis: pewnie oszczędzany na Real
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:14 #13
azi1: niebardzo mi sie to widzi... jones i valencia od poczatku, oby rafael podratowal skrzydlo. i oby jones mial dobry dzien bo on ma umiejetnosci tylko musi chciec. saf oszczedza carricka na real
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:13 #12
CheziChez: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.02.2013 16:13

Mam nadzieje, że ten skład da radę :). Ciekawe czy Nani jest na ławce bo SAF oszczędza go na Real czy dlatego, że jest w słabszej formie.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:13 #11
Boss: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.02.2013 16:14

Nie ma pełni formy jeszcze xD
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:13 #10
8ball: Jones w pomocy żeby wyklucz Fellainiego. Moim zdaniem bardzo dobry ruch.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:12 #9
Matys13R: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.02.2013 16:17

pewnie tak
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:17 #8
Vecrius: Hehe everton rezerwy nie ma ?
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:11 #7
Boss: Vidic & Evans :)
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:11 #6
GGManU: Szykuje się kolejna nerwówka...
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:10 #5
pawlik010: Jones w pomocy :/
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:10 #4
Martin: Bardzo dobrze ;) Ten chłopak świetnie spisuje się na każdej pozycji.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:11 #3
tomek1887: akurat jak gra jako defensywny pomocnik to sie niezle spisuje
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:14 #2
Nani1900: Kapitapny ruch Fergusona. Jones będzie zajmował się Fellainim.
» Niedziela, 10 lutego 2013, 16:25 #1
Wszystkie komentarze są własnoœścią ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialnośœci, za treœści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwoœści odwołania.

MECZE

Everton 2 : 0 Manchester United
20 kwietnia 2014 (17:10), Goodison Park

TABELA PREMIER LEAGUE

1. Liverpool FC 35 80 +52
2. Chelsea 35 75 +41
3. Manchester City 34 74 +56
4. Arsenal 35 70 +21
5. Everton 35 69 +23
» Pokaż pełną tabelę «