AKTUALNOŚCI

Dalglish: Skupmy się na grze

Data 27 stycznia 2012, 18:55 bubi, Goal.com
Dalglish: Skupmy się na grze
» Dalglish apeluje o spokój
A A A
Kenny Dalglish, menedżer Liverpoolu goszczącego na swoim obiekcie Manchester United, ma nadzieję na wygraną w sobotnim meczu w ramach Pucharu Anglii. Chce też, by piłkarze uniknęli udziału w pozaboiskowych potyczkach.

Piłkarz United Patrice Evra, ofiara rasistowskich wyzwisk Luisa Suareza, wystąpi w tym spotkaniu jako kapitan. Pewnym jest, że kibice z Merseyside nie popuszczą lewemu obrońcy, jednak Dalglish nalega, by piłkarze skupili się wyłącznie na grze w piłkę.

- Chcemy się skoncentrować na grze i inne wybryki nas nie interesują. Każdy odpowiada za to, czy z należytym szacunkiem traktuje klub, czy nie będzie próbował podsycić złej atmosfery. Jestem pewien, że każdy będzie chętny do zrobienia tego co będzie chciał. Nie ważne jakie masz zażalenia, zatrzymaj je dla siebie i oglądaj mecz – powiedział Dalglish.

Menedżer studzi zapały kibiców, ale spodziewa się też tego, że spotkania obu drużyn pozostaną rywalizacją, jaka była od zawsze. Takie mecze odznaczają się tym, iż są bardzo ważne i tym razem nie będzie inaczej.

- Byłoby wielkim rozczarowaniem, gdyby nie było rywalizacji na jaką stać te kluby. To są mecze naładowane emocjami, ponieważ piłkarze są dumni z gry dla własnego klubu. Musimy wyjść na murawę i grać. Mamy możliwość na rozegranie spotkania tak, jak chcą tego piłkarze – dodaje 60-latek.

Dalglish, który wygrał Puchar Anglii dwa razy z Liverpoolem dodał, że chce obejrzeć wspaniały mecz.

- Mamy wspaniałą widownię, która świetnie nas wspierała w środę i powtórzą to jutro. Bez ich wsparcia możemy nie zagrać w finałach na Wembley. Wiedzą, że są ważni i to szanujemy. Spektakl będzie przedni – zakończył Szkot.
» Evra przekonuje Edena Hazarda Evra przekonuje Edena Hazarda
Evra jasno nakreślił Hazardowi przy...
» Evra: Anglicy mogą namieszać Evra: Anglicy mogą namieszać
Francuzi zmierzą się z Synami Albio...
» Evra: Tevez pokazał brak szacunku Evra: Tevez pokazał brak szacunku
Czy to koniec przyjaźni dla obu pan...
» Zobacz, jak wyglądała poniedziałkowa gala Zobacz, jak wyglądała poniedziałkowa gala
Antonio Valencia jest obecnie w życ...



Poprzedni news:
Sir Alex wspiera osoby niepełnosprawne
Następny news:
Adam: Najważniejszy jest środek pola

Komentarze (2)


DR47
DR47 pisze:
United ;D musimy wygrać :)
» Piątek, 27 stycznia 2012, 20:47 #2
Fabio
Fabio pisze:
Dalglish vs Ferguson
szkot vs szkot
ojj będzie się działo ,będzie !!
» Piątek, 27 stycznia 2012, 19:56 #1

Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.
MECZE
TABELA PREMIER LEAGUE
1. Manchester City Manchester City 38 89 +64
2. Manchester Utd Manchester Utd 38 89 +56
3. Arsenal Londyn Arsenal Londyn 38 70 +25
4. Tottenham Tottenham 38 69 +25
5. Newcastle Utd Newcastle Utd 38 65 +5
» Pokaż pełną tabelę «
REKLAMA
STATYSTYKI - BRAMKI
Zawodnik PL LM LE FA CC SUMA
1. Wayne Rooney 27 2 3 2 0 34
2. Javier Hernandez 10 0 2 0 0 12
3. Danny Welbeck 9 2 0 1 0 12
4. Dymitar Berbatow 7 1 0 0 1 9
5. Nani 8 0 0 0 0 8
TRANSFERY - NA CELOWNIKU UNITED
Shinji Kagawa
Zawodnik: Shinji Kagawa
Klub: Borussia Dortmund
Kwota: 16 milionów funtów
Luka Modrić
Zawodnik: Luka Modrić
Klub: Tottenham Hotspur
Kwota: 30 milionów funtów
Eden Hazard
Zawodnik: Eden Hazard
Klub: Lille OSC
Kwota: 30 milionów funtów
» Więcej informacji o transferach «
RELACJE SMS
Informacje z meczów na Twoją komórkę!
FACEBOOK
REKLAMA
Sklep piłkarski Nike Manchester United
SONDA
Wzmocnienia w której formacji przydałyby się Manchesterowi United najbardziej?

POLECAMY