AKTUALNOŚCI

Ferdinand zdradza niepisaną zasadę Diabłów

Data 14 kwietnia 2011, 12:07 Mathe0, Sky Sports
Ferdinand zdradza niepisaną zasadę Diabłów
A A A
Czy Manchester United pokona Manchester City w półfinale Pucharu Anglii?
Znakomita atmosfera w szatni Manchesteru United przekłada się na dobrą postawę piłkarzy na boisku. Rio Ferdinand zapewnia, że w zespole Czerwonych Diabłów nie ma zawodników niezadowolonych.

– U nas nie ma piłkarzy kręcących nosem, zawiedzionych czy dąsających się za to, że siedzą na ławce rezerwowych. W Manchesterze United każdy jest zachwycony, że może grać dla tego klubu – mówi Ferdinand.

– Jeśli zaczniesz być odmiennego zdania, to menadżer nie będzie zadowolony i na pewno wyciągnie konsekwencje. Cały czas trzyma zawodników w gotowości. Piłkarze chcą grać dla Manchesteru United, nie chcą być częścią innych drużyn.

– Chodzi o szacunek do tego klubu, menadżera i ludzi, którzy grali tutaj wcześniej. Nie wiem jak jest w innych klubach, ale tutaj zawsze tak było.

– To taka niepisana zasada. W naszej szatni nie ma żadnych klik. Piłkarze życzą sobie powodzenia, nawet jeśli grają na tej samej pozycji. Tak to już u nas jest.

Zdobyć FA Cup


Po wyeliminowaniu Chelsea z Ligi Mistrzów Czerwone Diabły koncentrują się na sobotnim meczu w ramach półfinału Pucharu Anglii z Manchesterem City. Tylko zwycięstwo pozwoli Manchesterowi United przedłużyć nadzieje na zdobycie drugiej w historii klubu Potrójnej Korony.

– Manchester City zainwestował sporo w swój skład, więc mają w czym wybierać – przyznaje Rio pytany o brak kontuzjowanego Carlosa Teveza.

– Nie wydaje się 27 milionów na piłkarza, który jest przeciętny. Edin Dzeko może go zastąpić. Przez kilka sezonów grał w Lidze Mistrzów, zdobył mistrzostwo Niemiec, więc jest dobrym zawodnikiem.

– Nie zlekceważymy rywala, bo chcemy awansować do finału. Skupiamy się tylko na tym.

– Dla nas, podobnie jak dla kibiców, to bardzo ważny mecz. Nie chcę odchodzić na emeryturę bez medalu za zdobycie Pucharu Anglii – dodaje Anglik.
» Tom opowiada o kulisach ostatniej kolejki Tom opowiada o kulisach ostatniej kolejki
Tom chce odebrać City mistrzostwo
» Giggs dziękuje kibicom Giggs dziękuje kibicom
Ryan Giggs jest wdzięczny fanom Uni...
» Ronaldo: Rio powinien pojechać na Euro Ronaldo: Rio powinien pojechać na Euro
Portugalczyk nie rozumie decyzji Ro...
» Jones: Rozwinąłem się jako piłkarz Jones: Rozwinąłem się jako piłkarz
Phil Jones z zakończonego właśnie s...



Poprzedni news:
Giggs: Chico to urodzony napastnik
Następny news:
Coraz głośniej o transferze De Gei

Komentarze (43)


kasper11
kasper11 pisze:
Nierozumiem dlaczego SAF nie odkupil Teveza popatrzcie tylko jak wygladalby teraz atak Roo Chicharito i Tevez cos pieknego :D
» Sobota, 16 kwietnia 2011, 00:44 #43
TheNeviller pisze:
TheNeviller
bo gdyby odkupił Teveza nie było by Chicharito ?
» Sobota, 16 kwietnia 2011, 11:03 #42
hashcod pisze:
hashcod
nom, ja pieprze czemu wszyscy o Berbie zapominają?
» Sobota, 16 kwietnia 2011, 14:16 #41
kasper11
kasper11 pisze:
To jest to zreszta SAF z tego slynol moznaby popatrzec na takiego Beckchama ktory niechcial sie podporzadkowac i wylecial .Zasady bardzo surowe ale skuteczne :)
» Sobota, 16 kwietnia 2011, 00:43 #40
Klimaa
Klimaa pisze:
Ten kto wyraża swoje niezadowolenie wylatuje z klubu ;p Ferguson potrafi utrzymać dyscyplinę w szatni i to jest klucz do sukcesu. Wystarczy spojrzeć na O'Shea, który miał kontuzję a gdy się tylko wyleczył nagle gra arcyważne spotkanie z Chelsea, wiadomo że grał przez wzgląd na niedyspozycję Rafaela, ale jednak, każdy dostanie swoją szansę, czasami trzeba troszkę poczekać, cierpliwość w United się opłaca.
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 23:25 #39
przemks3
przemks3 pisze:
Wie ktoś może czy mecz z city będzie gdzieś transmitowany na cyfrowym polsacie??
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 22:56 #38
ziomboy777
ziomboy777 pisze:
elo! słuchajcie wiecie może jak to jest dokładnie z finałem LM?... jak byśmy tam awansowali (co nie jest jeszcze takie pewne oczywiście) to zagramy tam jako gospodarze czy będzie jeszcze losowanie co do tego kto zagra w strojach domowych a kto w wyjazdowych?... pozdro@ll i z góry dziękuje za odp!
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 21:31 #37
laser85 pisze:
laser85
zagramy jako druzyna wyjazdowa
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 21:43 #36
ziomboy777 pisze:
ziomboy777
makabra;/.... w taki razie lepiej gdybysmy trafili na Real bo i tak zagramy na czerwono:P bo w bialych koszulkach zwykle gramy piach...
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 21:55 #35
ManUTD1878
ManUTD1878 pisze:
czytając to na myśl przyszedł mi Tevez :P
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 19:27 #34
Tennant
Tennant pisze:
Słowa Rio potwierda zmiana pokoleniowa : Ronaldo - Nani :)
Glory Glory MU
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 17:14 #33
bajer1991
bajer1991 pisze:
Witam,mam takie pytanie,wie ktos gdzie moglbym kupic rolety Manchesteru United ??,prosze o odp,na gg najlepiej 8699915,z gory dziekuje i pozdrawiam
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 17:05 #32
Rooney2001
Rooney2001 pisze:
Kto ma być niezadowolony?
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 16:39 #31
Leon pisze:
Leon
Berbatov , Brown , Anderson .. ?
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 16:50 #30
nosveratu pisze:
nosveratu
Kuszczak ;D
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 17:28 #29
zizi89 pisze:
zizi89
Fabio Owen Evans
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 19:05 #28
rooney1946
rooney1946 pisze:
Panowie! Trzeba na początku pokonac Schalke w LM a potem pokazac Barcelonie albo Realowi jak się w piłkę. A w lidze grac rozsądnie wygrac wszystkie mecze u siebie i remisowac lub wygrywac wyjazdy. I jeszcze do tego puchar Angli. Derby niestety bez Wazzy ale w formie jest za to HERNANDEZ. I BĘDZIEMY MIELI POTRÓJNĄ KORONĘ!! Pozdro dla wszystkich diabłów. MAN UTD FOREVER
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 16:15 #27
18Lukasz78
18Lukasz78 pisze:
Kazdy tu daje z siebie wszystko,nikt nie odpuszcza! Jeszcze tylko pare meczy i byc może będzie wielkie świętowanie !
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 15:09 #26
ericcantona93
Powiem szczerze, że jakby MU wygrałoby w tym sezonie 2 trofea ( nie mówię już nawet o 3 ) to dla mnie byłby to szczyt mistrzostwa menedżerskiego Fergusona i charakteru drużyny, bo .... w porównaniu ze składami MU z poprzednich lat, ten teraźniejszy jest po prostu słabszy. Martwiłem się troszkę o to przed sezonem, gdy widziałem, że SAF wcale nie zamierza się porządnie wzmocnić, ale teraz widać, że doskonale wiedział co robi.
Ta drużyna wygra mistrzostwo ( mam nadzieję, że Arsenal już nas nie dogoni) pokazując odpowiedzialność taktyczną i wspomniany charakter o jakim każda inna drużyna świata może tylko pomarzyć. I to jest najważniejsze, bo zawodników zawsze można kupić, wzmocnić się, ale do wprowadzenia niektórych rzeczy potrzeba lat, a SAF chyba w tym sezonie doszedł w tym do perfekcji. Teraz będziemy już tylko mocniejsi
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 15:05 #25
pakasiedlce
pakasiedlce pisze:
Kuszczak jest szczególnie zadowolony że może grać dla teog klubu
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 14:09 #24
monnie pisze:
monnie
mistrzem ironii to ty nie jesteś.
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 15:26 #23
leonk pisze:
leonk
Myślę że macie podejście do tematu na poziomie dzieci z piaskownicy. Może Tomek nie jest zadowolony z tego że nie jest pierwszym bramkarzem, ale to profesjonalista.Miałem przyjemność poznać Go w Manchesterze i kilka razy rozmawialiśmy na temat klubu i sytuacji w klubie. Taki klub jak United musi mieć wysokiej klasy zmienników i to nie jednego a kilku na wszystkie pozycjie, czego najlepszym przykładem jest sytuacja Arsenalu z bramkarzami w obecnym sezonie. Tak więc bramkarzy też musi miec dobrych a nie tylko jednego (pierwszego). Poza tym trzeba to wszystko traktować w kategoriach zawodowych. To jest zawód i Tomek wykonuje go myślę że wyśmienicie, i za to właśnie wyśmienite wykonywanie kasuje tygodniowo 42tys. co jest stawką dla bramkarzy bardzo konkretną. Gdyby był słaby tak jak większość z forumowiczów sugeruje nikt by mu nie dał takich pieniędzy i trzymał w tak wielkim klubie jak MU. Tam sa tylko najlepsi, nawet na ławce rezerw trudno szukać słabych zawodników. A swoją drogą nie rozumiem skąd takie wrogie nastawienie do Tomka na tym forum. Powinniśmy być dumni że polski bramkarz rozegrał 60 meczów w bramce takiego klubu jak MU. Tomek jest tutaj szanowany za to co robi dla klubu, bo rola bramkarza rezerwowego nie jest wcale łatwa. Musi cały czas być w blokach startowych i wywierać presję na pierwszym bramkarzu, a nagromadzonych emocji nie ma gdzie upuścić jak nie gra się regularnie. A Polacy tylko krytykują, wybrzydzają. Olbrzymia większość z Was nawet nie zblizyła się do OT, za to chce pouczać kogoś kto od pięciu lat jest tam u siebie. To takie małostkowe i niestety z żalem muszę przyznać że takie polskie. Potrafimy tylko krytykować innych sami nie spoglądając na siebie. Nie wpisze się kilku "ekspertów" i pochwali się co w życiu osiągnęli, bo Tomek osiągnął wiele, a jakoś nie słyszałem żeby krytykował kogoś kto osiągnął mniej. Może to działa tylko w jedną stronę, od dołu w górę ? Może od dołu wygląda inaczej ? Ja w życiu też niczego wielkiego nie osiągnąłem ( za wyjątkiem rodziny) ale rozmawiając z Tomkiem wcale nie czułem sie gorszy. Rozmawialiśmy jak równy z równym ( chociaż jest znacznie wyższy), i wcale sie nie wymądrzał jak to ma miejsce na tym forum. Zdaję sobie sprawę że podniosa się zaraz głosy oburzenia, ale mam to gdzieś, a ktoś Wam musiał powiedzieć to jak to z boku wygląda. Czekam na wpisy. Pozdrawiam.
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 15:47 #22
Rafau92 pisze:
Rafau92
W końcu ktoś coś prawdziwego napisał. Większość tylko dołki potrafi pod kimś kopać... Co się z tym krajem dzieje?
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 16:37 #21
UniteDKanzaS pisze:
UniteDKanzaS
Do leonk:
Dawno już nie przeczytałem tak dobrego komentarza. Masz chłopie głowę na karku, szkoda, że wpisy ludzi Twojego pokroju są w zdecydowanej mniejszości na tym czy innych serwisach i nic nie wróży żeby miało się to zmienić.
W każdym razie chylę czoła
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 17:24 #20
DevilFan pisze:
DevilFan
No to tylko pozazdrościć Ci że go miałeś okazję poznać, fajnie on nie jest nikim, jest również Ambasadorem Euro2012 więc musi być również świetny pod innymi względami.
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 17:45 #19
paniOla pisze:
paniOla
Rzeczywiście takie uwagi jak ta Pakasiedlce są słabe. Jako kibice powinniśmy się cieszyć, że mamy przedstawiciela naszego kraju w składzie ulubionego zespołu. Powinniśmy być zadowoleni także z tego powodu, że mieliśmy dobrego bramkarza rezerwowego przez 5 czy 6 lat, który zawsze był w gotowości do gry. Teraz sytuacja się zmieniła. Kuszczak chcę na Euro, widać że ma inne priorytety niż tylko ciągnięcie kasy z wielkiego klubu. Marzy mu się gra w reprezentacji, to godne podziwu moim zdaniem. Leonk, jeżeli ktoś będzie oburzony na Twój wpis to ma chyba nie po kolei w głowie.
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 17:53 #18
Kossa
Kossa pisze:
Będzie potrójna korona ;D

Ale podejścia do pracy to tylko naprawdę pozazdrościć..:)
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 14:09 #17
PaToManU pisze:
PaToManU
Mistrzostwo Anglii mamy już na tacy ! Pucahr Anglii to dla naszych grajków widze w tym sezonie puchar numer 1 ,każdy go che wygra to dobrze ;) Ja chce żeby Giggs odpoczął i wszedł na 15 minut ,a nawet jak nie będzie trzeba niech siedzi cały mecz ,bo dla mnie ważne aby z Schalke grał na pełnej :) A Giggs po świetnym meczu za 3 dni zawsze jest troszkę zmęczony . Mamy taką kadre że może grać :
VDS:Rafael,Smalling,Rio,O'shea:Park,Anderson,Schouls,Valencia:Hernadez,Berbatow Z ławki może wejśc:Owen,Nani,Giggs lub Carrick
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 14:42 #16
LolekPRO
LolekPRO pisze:
chelsealondyn. pl/newsy/koszt-torresa-za-minute-na-boisku-zgarnia-75000-14011.html?PHPSESSID=543a3014d5bf421a2f78ca712ae94c84

Można sie pośmiać
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 13:43 #15
golbus
golbus pisze:
myśle że to są słowa na pokaz...naprawde gdy wychodzi załozmy VDS w pierwszym składzie, to Kuszczak mówi powodzenia, a myśli, " niech Ci sie nogi połamna frajerze". Może mamy znakomitą atmosfere ale napewno nie taką super jak mówi Rio.
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 13:29 #14
sugar16 pisze:
sugar16
stary co Ty nawijasz ??
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 13:53 #13
pakasiedlce pisze:
pakasiedlce
masz racje zgadam sięz golbusem, taki kuszczak jest dym*any w ManU od kilku lat, jestem przekonany że już ma tego dość
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 14:10 #12
SYSTEM pisze:
SYSTEM
Gdyby go tak nienawidził to by nie zostawał w tym sezonie w MU.
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 14:13 #11
patrykbor pisze:
patrykbor
Powiem Ci czlowieku ze fajne masz myslenie nie ma co... jezeli tak mowisz to widac ile zawisci sie w Tobie kryje...
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 14:57 #10
gizmo
gizmo pisze:
Będzie potrójna korona ;p.
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 13:17 #9
Koksu
Koksu pisze:
Myśle,że city jak i barca są jak najbardziej do przejścia.Sezon był cięzki,teraz jednak powoli robi się już z górki..kontuzje nas wkońcu przestały się imać,co jest świetną sprawą.W lidze mamy ogromne szanse.Jeśli pokonamy Cirty to raczej finał powinien być nasz..nie możemy przeciwnika zlekcewarzyć jak zrobił to rsenal i tyle.Co do Lm to każde zwyciąstwo i etap dalej przynoszą dumę naszemu zespołowi,do finału powinniśmy dośc gdyż Schalke jest zaskakujące w tym sezonie,co jednak nmie zmienia faktu iż jest łatwiejsze przynajmniej toretycznie do przejścia niż real.Sam finał trzeci w ciągu ostatnich 4-5 to bardzo dużo.Liczę na United,utrzyjcie w finale nosa hiszpańskiemu gigantowi.
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 13:12 #8
adios
adios pisze:
Szczególnie widać to po postawie Kuszczaka, który otwarcie mówi o chęci opuszczenia Old Trafford.
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 12:59 #7
monnie pisze:
monnie
Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.04.2011 15:30

no bez przesady, ile można chcieć być rezerwowym?! ty też byś już stracił cierpliwośc...
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 15:29 #6
iamarctic
iamarctic pisze:
po prostu United - w pełnym tego słowa znaczeniu.
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 12:35 #5
Edwin13
Edwin13 pisze:
Właśnie dlatego kocham ten klub
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 12:29 #4
maco
maco pisze:
Pięknie ,kocham ten klub za grę i za ich podejście do swojej pracy

Brawo
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 12:28 #3
beckham85
beckham85 pisze:
PIKNE PODEJSCIE DO PRACY RIOO !! bravo i tak dalej !! po potrojna KORONE !!
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 12:25 #2
eKB
eKB pisze:
i za to kocham ten klub każdy daje tu z siebie 100% i to przekłada się na wynik
» Czwartek, 14 kwietnia 2011, 12:08 #1

Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.
MECZE
TABELA PREMIER LEAGUE
1. Manchester City Manchester City 38 89 +64
2. Manchester Utd Manchester Utd 38 89 +56
3. Arsenal Londyn Arsenal Londyn 38 70 +25
4. Tottenham Tottenham 38 69 +25
5. Newcastle Utd Newcastle Utd 38 65 +5
» Pokaż pełną tabelę «
REKLAMA
STATYSTYKI - BRAMKI
Zawodnik PL LM LE FA CC SUMA
1. Wayne Rooney 27 2 3 2 0 34
2. Javier Hernandez 10 0 2 0 0 12
3. Danny Welbeck 9 2 0 1 0 12
4. Dymitar Berbatow 7 1 0 0 1 9
5. Nani 8 0 0 0 0 8
TRANSFERY - NA CELOWNIKU UNITED
Shinji Kagawa
Zawodnik: Shinji Kagawa
Klub: Borussia Dortmund
Kwota: 16 milionów funtów
Luka Modrić
Zawodnik: Luka Modrić
Klub: Tottenham Hotspur
Kwota: 30 milionów funtów
Eden Hazard
Zawodnik: Eden Hazard
Klub: Lille OSC
Kwota: 30 milionów funtów
» Więcej informacji o transferach «
RELACJE SMS
Informacje z meczów na Twoją komórkę!
FACEBOOK
REKLAMA
Sklep piłkarski Nike Manchester United
SONDA
Wzmocnienia w której formacji przydałyby się Manchesterowi United najbardziej?

POLECAMY