Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

AKTUALNOŚCI

Kolejny mecz odwołany

Data dodania 4 grudnia 2010, 11:28 - Autor: JoJo - manutd.com
Kolejny mecz odwołany
» Pogoda jest bezlitosna
Podziel się z innymi:

Pogoda dla piłkarzy Manchesteru United jest bezlitosna. Po tym, jak odwołany w tygodniu został mecz rezerw United oraz mecz z Blackpool, także pojedynek piłkarzy U-18 z powodu złych warunków atmosferycznych został przełożony na inny termin.

Mecz w ramach trzeciej rundy FA Youth Cup z ekipą Portsmouth miał odbyć się w poniedziałkowy wieczór, jednak stan murawy nie pozwala na to, aby można tam było rozegrać bezpieczne zawody.

W momencie, kiedy tylko poznamy nową datę pojedynku na Moss Lane, poinformujemy Was o tym.

« Poprzedni news
Martinez sięgnie po Kuszczaka?
Następny news »
Sto milionów na transfery


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (12)


cabek: nie ma takiej opcji, samolot zamówiony, bilet na mecz czeka, jedyne o co się boję to to, że na autostradzie mogę utknąć i nie dojechać :/
» Sobota, 4 grudnia 2010, 11:42 #12
falcon: to wyjedz duzo wczesniej:P
» Sobota, 4 grudnia 2010, 12:20 #11
Cleverley: a na jaki mecz się ` wybierasz ` ?
» Sobota, 4 grudnia 2010, 12:34 #10
cabek: ląduję o 11 w londynie i samochodem do manchesteru, ostatnio byłem na blackburn i trochę staliśmy w korkach, a śniegu nie było, więc teraz może być masakra, a jadę na valencje
» Sobota, 4 grudnia 2010, 12:44 #9
czerwonediablyy: Old Trafford ma podgrzewana murawe to by nie odwołali mecz ;)
» Sobota, 4 grudnia 2010, 11:37 #8
bober89: w Poznaniu też była podgrzewana murawa, a wszyscy widzieli jak wyglądało boisko w drugiej połowie. technika nie zawsze sobie radzi z żywiołami.
» Sobota, 4 grudnia 2010, 12:19 #7
Lukixp: a ja bym nie porownywal poziomu stadionow polskich i angielskich ;>
» Sobota, 4 grudnia 2010, 15:01 #6
czerwonydevil: Dlaczego ? Polska Stadiony ma jedne z najlepszych. Oczywiście nie lepsze niż OT itp ale są dobre.
» Sobota, 4 grudnia 2010, 19:14 #5
TrishManU07: Polska? Dobre stadiony? Wybacz, ale w championship większość angielskich klubów ma o wiele lepsze obiekty niż drużyny w ekstraklasie. Co z tego, że na euro zbudowali kilka nowoczesnych stadionów, skoro cała reszta wygląda jak boisko szkolne, więc to co powiedziałeś dość mnie rozbawiło, bo chyba porównywałeś z krajami afrykańskimi. (za wyjątkiem RPA :)
» Niedziela, 5 grudnia 2010, 10:56 #4
Martin: "Polska Stadiony ma jedne z najlepszych."
Hahaha ;D bo dobudowali po pięterku trybun? ;D
Nie kompromituj się stary.. polski futbol to bagno.
» Wtorek, 7 grudnia 2010, 11:36 #3
Rooni: Uff liga to jeszcze jakos ale balem sie ze mecz z Valencią przeloza ;/
» Sobota, 4 grudnia 2010, 11:30 #2
Martin: Coś Ty.. przecież gramy na Old Trafford, najlepszym stadionie świata. Tutaj żaden śnieg nam nie grozi ;)
» Wtorek, 7 grudnia 2010, 11:35 #1