Wayne Rooney będzie gotowy do gry w sobotnim meczu z Manchesterem City. Angielski napastnik rozmawiał już w tej sprawie z sir Alexem Fergusonem.
Z powodu kontuzji kostki Rooney opuścił ostatnie dwa ligowe spotkania Manchesteru United. Anglik dość niespodziewanie pojawił się na boisku w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium, ale kostka wytrzymała tylko 55 minut.
Powrót Rooneya do składu „Czerwonych Diabłów” jest świetną wiadomością. Drużyna bez Anglika w składzie w ostatnich dwóch meczach zdobyła zaledwie punkt.
Rooney lekki trening odbył już w poniedziałek, choć oficjalnie zawodnicy Manchesteru United mieli dzień wolny.
bardzo się cieszę że Wazza będzie grał , ale niech nie tylko Rooney gra na maxa niech zagra cała 11 ....
M.U ,a jeszcze REALNE szanse na tytuł a to dlatego
kiedy my gramy z City Chelsea gra z Spurs a oni zamierzają wejśc do
"big4" więc typuje 3-2 dla Spurs
potem niebiescy grają z Stoke i tu pewnie wygra a my z Tottenham
więc będzie ciężko ale mam nadzieje że po wygranym meczu z chelsea
bedą zmęczeni ...
w 37 kolejce będzie bardzo ciekawie bo Chelsea gra z Liverpoolem
i Sunderland - MU
mam nadzieje że Liverpool przynajmniej zabierze 1pkt a my wygramy przynajmniej 0-1
w ostatniej kolejce jak by to się sprawdziło to MU ma 82pkt a Chelsea ma 81 pkt
38 mecze : Chelsea - Wigam , MU - Stoke no i pewnie oba zespoły zgarną 3 pkt .
Żeby to się sprawdziło to chłopaki muszą uwierzyć że wygrają lige
Nie chce tu nic mówi że mają coś zrobić bo przecież i SAF będzie ich mobilizował i oni sami będą się mobilizować .
hmmm i znowu złapie kontuzje lepiej niech sie wykuruje w 100% a niechce być złym prorokiem coś mi sie wydaje jak zagra dostanie takiej kontuzji że nie pojedzie do RPA oby nie oby nie...
widzę, że nikt nie zainteresowany emczem:P a chłopaki wengera juz 0:2 przegrywają, mecz się jeszcze nie skończył ale możemy tylko podziękować w przypadku wygranej tottenhamu, że United są nadal na drugim miejscu, wszystko jeszcze możliwe
Kocham United i wierzę ,że nie wszystko stracone, nie wątpię w zespół Sir Alexa Fergusona. Zostały 4 mecze i myślę ,że jesteśmy wstanie wygrać je wszystkie . Nie skreślę ten sezon do ostatniej kolejki.
Myślę ,że United i tak bardzo dobry sezon zagrali ,bo musieli przyjąć nowy system gry po odejściu Ronaldo. Za rok powinniśmy śmiało zdobyć PL.
Love United ! ! !
Psy szczekają od czterech lat, a karawana wciąż jedzie.
Rooney lepszy niż Messi! O tak!
Kuszczak lepszy niż Boruc!
Berbatov taki sam jak Ibrahimovic!
Glupie gadki tego nie zmienia!
kibicuję Chelsea od 8 lat,ale myślę że tak łatwo się nie poddacie,a na Nas ciąży w tej chwili presja bo jesteśmy liderem.''Póki piłka w grze wszystko jest możliwe''.powodzenia w Derbach z City.
Wy tzn Chelsea macie jeszcze do rozegrania 2 trudne spotkania. Z Liverpool'em i Totenham'em. Mimo wszystko wierze że powstrzymają Was heh :) i United wygra pozostałe mecze :)
Pozdrawiam Cie :)
miło, że napisałeś;)
większość wypowiadających się tu kibiców Chelsea to napinające się dzieciaki, więc miło jest przeczytać ludzki komentarz z "drugiej strony barykady' ;)
wybacz, nie mogę wam życzyć powodzenia w derbach Londynu, sam rozumiesz;)
No tak właśnie myślałam że już na meczu z City się pojawi bardzo fajnie:)
Drużyna wreszcie będzie w pełnej gotowości lecz nie chodzi mi o coś w stylu że Manchester jest drużyną jednego zawodnika absolutnie tak nie uważam Roo jest wspaniałym strzelcem a reszta doskonale spisuje się na swoich pozycjach, jedynie chodzi mi o to że United pewniej czuje się na boisku mając Rooneya pod bramką przeciwnika. Dalego czekam na dobry mecz !!
Jeśli Rooney zagra tak jak gra dotychczas to w tym momencie jestem spokojny o wynik. Na prawej obronie musi grać Rafael bo nikt inny tam nie wyrobi kondycyjnie. Wierzę, że Sir Alex już rozpracował City. Glory!
fajnie że Rooney wraca... ale czy ktoś jeszcze wierzy-tak naprawdę- w odrobienie punktów ?
trzeba założyć że bramek już nie odrobimy (bo już 5 tracimy) więc mamy straty tak naprawdę 5 pkt... chelsea musiałaby zremisiować z Totten i przegrać z liver....
ciężki kawałek chleba... sporo się wyjaśni już w sobotę jeśli nie daj Boże nie damy rady z City
Świetny news na pewno przyda się 17 kwietnia, bo widoczny był jego brak, bo oczywiście Berbatov nie jest łaskaw "poszukać" okazji do strzelenia bramek nie ustawiając się w polu karnym. Bo oczywiście on musi mieć cały czas piłkę przy nodze ! To co że nie ma kto strzelać bramek, to co że nikogo nie ma w polu karnym, on musi piłkę rozgrywać !!
Duża część z was wątpi w sukces United... A pomyślcie o takiej końcówce sezonu : United wygrywa każdy mecz ligowy do końca sezonu ( w tym niektóre wysoko ). Chelsea 2 razy dzieli się punktami ( Raz w derbach z Kogutami a drugi raz z Liverpoolem ) pozostałe mecze wygrywa. O mistrzostwie decyduje różnica bramek więc trzeba by pozdobywać trochę żęby się przygotować na wszelki wypadek takiej sytuacji ; ). Los pisze różne scenariusze , miejmy nadzieję że się uda ! Z Diabłami do końca ! Jeśli jesteście prawdziwymi kibicami United to uwierzcie !
Każdy chciałby aby było tak jak napisałeś wyżej. Poczekamy, zoabaczymy. Już raz tak United w ostatniej kolejce zdobyło tytuł, gdy wcześniej dawano im marne szanse.
wierze ze sie uda ale patrzac na nasza gre w meczu z blackburn to bedzie ciezko. prawda ze wraca Roo ale sam meczow z City i Tottenhamem nie wygra.
Mysle ze jesli nie wygramy PL to nie przez to ze przegralismy z Chelsea ale przez glupi remis z Blackburn bo mielismy komplet punktow na wyciagniecie reki. a 2 puntky pewnie nadrobimy ale z 4 bedzie problem. Mam nadzieje jednak ze mimo wszystko mistrzostwo zostanie na OT
Man City niestety już nie gra z Chelsea w tym sezonie. City już wystarczająco nam pomogło z Chelsea... Wygrała z nimi oba mecze. Ten ich dublet powinien być dla nas ucieczką a wtedy akurat gubiliśmy punkty. Smerfy grają jeszcze z Looserpoolem i Totenhamem
No napewno pomoże, ale o zwycięstwo będzie cholernie trudno. Prawda jest taka, że z tych 5 ostatnich meczów nie wygraliśmy najłatwiejszego z Blackburn... Chelsea swoj mecz wygrała i to juz jest 4pkt . Moim zdaniem przy takiej ilości pozostałych meczów Man Utd niestety już przegrał walkę o tytuł.
niby tak, choć obiektywnie, Chelsea ma też dwa trudne mecze. też grają derby i z liverpoolem jeszcze. równie dobrze mogą w nich gubić punkty jak my z Blackburn. Choć taka kombinacja wydaje się mało realna.
Nie chce krakać, ale czuje, ze Liverpool podłozy sie Chelsea. Oni i tak 4-go miejsca juz nie wywalczą, natomiast mają praktycznie zapewniony awans w Lidze Europejskiej. Nie jest w ich interesie by to United sięgnęło po 4 tytuł z rzędu dlatego Benitez wystawi pewnie jakies rezerwy, aby Smerfy mogły sobie ich spokojnie ograć.
Ortografia się kłania ;) 'PolegnĄŁ'? Chyba 'polegnĄ'
^^
» Czwartek, 15 kwietnia 2010, 19:19#1
Edytuj swój post
Odpowiadasz użytkownikowi Jacetto888
Podaj powód zgłaszania komentarza do moderacji
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.