AKTUALNOŚCI

Cascarino: Rooney najlepszy

Data 08 lutego 2010, 23:36 ManUtdFun, SkySports
Cascarino: Rooney najlepszy
» Cascarino uważa, że najlepszym napastnikiem na wyspach brytyjskich jest Wayne Rooney
Czytaj więcej:
» Didier Drogba
» Tony Cascarino
» Wayne Rooney
A A A
Kto jest najlepszym napastnikiem Premier League?
Były irlandzki napastnik Tony Cascarino uważa, że najlepszym napastnikiem w Premier League jest Wayne Rooney.

Tony jest także pod wrażeniem gry Didiera Drogby, który w dwunastu ostatnich spotkaniach zdobył dwanaście bramek. Dwie z nich odnotował podczas niedzielnych derbów Londynu, kiedy to Chelsea wygrała z Arsenalem 2:0.

Mimo to były irlandzki piłkarz twierdzi, że to Wayne Rooney jest najlepszym napastnikiem na Wyspach Brytyjskich. Anglik w tym sezonie odnotował 23 trafienia z czego 21 w lidze. Wazza z takim dorobkiem zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców Premiership.

- Myślę, że ten sezon należy do Wayne`a Rooneya – komentuje Irlandczyk.

- On ma o wiele trudniejszą rolę w drużynie niż Drogba czy Torres. Musi załatać dziurę po odejściu z drużyny Cristiano Ronaldo i Carlosa Teveza. Na dodatek jego koledzy z napadu tj. Dymitar Berbatow oraz Michael Owen nie zawsze mogą mu pomóc.

- Zupełnie inaczej jest w przypadku Didiera Drogby. Napastnik The Blues otoczony jest wielkimi gwiazdami. Nicolas Anelka oraz Florent Malouda znacznie ułatwiają grę w linii ofensywnej – dodał Cascarino.

- Rooney zrobił na mnie wielkie wrażenie. Czerwone Diabły często grają jednym napastnikiem, którym jest właśnie Wazza. To bardzo trudne i ciężkie zadanie. Mimo to on się nie poddaje i walczy.
» Rooney nie zagra w meczu z Norwegią Rooney nie zagra w meczu z Norwegią
Wazza musi wyleczyć drobną kontuzję...
» Rooney: Wrócimy do gry silniejsi niż kiedykolwiek Rooney: Wrócimy do gry silniejsi niż kiedykolwiek
Wayne Rooney zapowiada, że Manchest...
» "Wazza okazał się prawdziwym przyjacielem"
Danny jest wdzięczny Wayne'owi za w...



Poprzedni news:
Ballack: Chelsea zdobędzie tytuł
Następny news:
Ferguson: Wszystkie mecze są teraz ważne

Komentarze (22)


Sadyzta
Sadyzta pisze:
Rooney i Defoe są świetni, ale niestety obaj niewysocy, ciężko wiec by na mundialu obaj grali obok siebie, bo potrzebny jest jakiś dryblas od strzelania banią a`la Crouch albo Heskey... no chyba, że Capello da 4-3-3
» Wtorek, 09 lutego 2010, 22:23 #22
Tennant
Tennant pisze:
Liczę że jak Roo utrzyma formę to jakaś złota piłka będzie;p;p
Glory Glory MU
» Wtorek, 09 lutego 2010, 16:23 #21
ttlbtg
ttlbtg pisze:
[link usunięty]
» Wtorek, 09 lutego 2010, 11:23 #20
masrzisz
masrzisz pisze:
tony cascarino troche ujmuje naszym zawodnikom bo drogba ma maloude i anelke do pomocy w ofensywie i to mu moze ulatwia zadanie ale Rooney przeciez ma Naniego Giggsa Scholesa Carrricka i reszte :) oby tylko nie spoczal na laurach a juz niedlugo bedzie o klase lepszy od wszystkich zawodnikow . chcialbym tylko zeby messi zlapal jakas dentke bo sie za bardzo nim wszyscy podniecaja ..
» Wtorek, 09 lutego 2010, 11:21 #19
ttlbtg
ttlbtg pisze:
Ten człowiek jest niesamowity! Z takim oddaniem do gry na boisku, nie widziałem jeszcze zawodnika, a nie ma co ukrywać, trochę już jestem w gronie RED ARYM:) No nic, jest najlepszy obecnie, nie ma co do tego żadnych wątpliwości
» Wtorek, 09 lutego 2010, 11:21 #18
piaskun223
piaskun223 pisze:
haha, tłuste włosy xD może to jego wizytówka ^^ No fakt, Torres w tym sezonie lipa..
» Wtorek, 09 lutego 2010, 10:49 #17
Byniol
Byniol pisze:
leito276

Ci się chyba podobają te jego przetłuszczone włosy?
Torres w tym sezonie nic w ogóle nie gra
» Wtorek, 09 lutego 2010, 10:05 #16
leito276
leito276 pisze:
Ja jako kibic United zagłosowałem oczywiście na... Torresa... Nie ma lepszego napastnika niż Fernando i aż żałuję, ze w 2006 roku Torres nie przeszedł do MU...
» Wtorek, 09 lutego 2010, 09:21 #15
Matikkkkk
Matikkkkk pisze:
On jest najlepszym napastnikiem na świecie no może Messi jest lepszy, ale Roo napewno za rok czy dwa będzie lepszy. Po odejściu krystyny nareszcie pokazał jak on gra ja zawsze go wolałem od krystyny i sądziłem, że jest lepszy, bo tak jest
» Wtorek, 09 lutego 2010, 09:08 #14
Byniol
Byniol pisze:
DO WSZYSTKICH TAM NA DOLE !
JAKIEŚ GŁUPIE DZIECKO SIE BAWIŁO ODŚWIEŻAJĄC STRONĘ I GŁOSUJĄC Z 300 RAZY !
WCZORAJ 0 2:00 COŚ TO ZA SZYBKO ROSŁO ;)
» Wtorek, 09 lutego 2010, 07:57 #13
cysiuu123
cysiuu123 pisze:
rooney w ostatnick 12 meczach zdobył 14 goli ;)
» Wtorek, 09 lutego 2010, 07:30 #12
Jasmin
Jasmin pisze:
Ankieta się skopała, bo na początku ci co głosowali na ROO to się zaliczyła do Nikogo. :/
» Wtorek, 09 lutego 2010, 07:08 #11
bieniu12
bieniu12 pisze:
Tam w Ankiecie jest że ktoś inny jest lepszy o nich 3 na wyspach niby kto Van Persie? tutaj widać czarno na białym że najlepszy jest Rooney
» Wtorek, 09 lutego 2010, 06:39 #10
Bart
Bart pisze:
odpowiedzi w ankiecie sortuja sie procentowo. twoj glos zostal zaliczony poprawnie
» Wtorek, 09 lutego 2010, 02:54 #9
Maxer
Maxer pisze:
Coś nie tak z tą ankietą... głosowałem na Rooneya, a wyszło pierwsze nikt z wyżej wymienionych....
» Wtorek, 09 lutego 2010, 01:39 #8
Freddie
Freddie pisze:
kibic United, ale oddalem glos na Torresa...
» Wtorek, 09 lutego 2010, 01:23 #7
jezior88
jezior88 pisze:
ja też głosowałem za Rooney'em ale nie dlatego że jestem fanem united ale dlatego że on jest najlepszy na wyspach a potwierdza to swoją obecną formą. Fakt faktem że mało który napastnik na świecie może się z nim teraz równać.
» Wtorek, 09 lutego 2010, 00:46 #6
PaBBlo1228
PaBBlo1228 pisze:
Ja oczywiście głosowałem na Rooney'a ,ale myśle że także mógłby dostać dużo głosów Defoe ,który strzela dużo bramek...

Nie wiem kto jeszcze... Berba xd ?
» Wtorek, 09 lutego 2010, 00:30 #5
ManUtdFun
ManUtdFun pisze:
jezior88 --> także się zdziwiłem, kiedy zobaczyłem wyniki sondy. Byłem przekonany, że większość zagłosuje na Rooneya ewentualnie na Drogbę. Jestem ciekawy kto jest tym najlepszym napastnikiem według głosujących. Van Persie, Arszavin, Owen, Anelka??

Mam malutkę prośbę: Osoby które zagłosują na odpowiedź "Nikt z wyżej wymienionych" niech napiszą w komentarzu kto ich zdaniem jest tym najlepszym. Jestem bardzo ciekawy jakie padną odpowiedzi.
» Wtorek, 09 lutego 2010, 00:27 #4
jezior88
jezior88 pisze:
hmm... spójrzcie na ankietę... większość jest zdania że żaden z tych trzech napastników.. w takim razie który??
» Wtorek, 09 lutego 2010, 00:09 #3
Ordon
Ordon pisze:
Heh ale sie rooney osłucha teraz, ile to juz osob tak nie mowlo?:) oby tylko na laurach nie spoczal a wrecz przeciwni, by byla to motywacja do Ciezszej pracy
» Poniedziałek, 08 lutego 2010, 23:42 #2
Byniol
Byniol pisze:
Tylko Barclays Premier League? Jak dla mnie jest on najlepszym napastnikiem świata. Kto mu dorówna Ibrahimović? Henry? Eto'o? Dobźi są ale o klase słabsi niż Wazza ;)
» Poniedziałek, 08 lutego 2010, 23:40 #1

Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.
MECZE
TABELA PREMIER LEAGUE
1. Manchester City Manchester City 38 89 +64
2. Manchester Utd Manchester Utd 38 89 +56
3. Arsenal Londyn Arsenal Londyn 38 70 +25
4. Tottenham Tottenham 38 69 +25
5. Newcastle Utd Newcastle Utd 38 65 +5
» Pokaż pełną tabelę «
REKLAMA
STATYSTYKI - BRAMKI
Zawodnik PL LM LE FA CC SUMA
1. Wayne Rooney 27 2 3 2 0 34
2. Javier Hernandez 10 0 2 0 0 12
3. Danny Welbeck 9 2 0 1 0 12
4. Dymitar Berbatow 7 1 0 0 1 9
5. Nani 8 0 0 0 0 8
KONTUZJE
Chris Smalling
Zawodnik: Chris Smalling
Kontuzja: uraz pachwiny
Kiedy: 06.05.2012
Powrót: przyszły sezon
Federico Macheda
Zawodnik: Federico Macheda
Kontuzja: uraz kostki
Kiedy: 24.03.2012
Powrót: przyszły sezon
Anderson
Zawodnik: Anderson
Kontuzja: Uraz mięśni nóg
Kiedy: 08.03.2012
Powrót: przyszły sezon
Darren Fletcher
Zawodnik: Darren Fletcher
Kontuzja: Problemy zdrowotne
Kiedy: 13.12.2011
Powrót: przyszły sezon
Nemanja Vidić
Zawodnik: Nemanja Vidić
Kontuzja: Zerwane więzadło
Kiedy: 07.12.2011
Powrót: przyszły sezon
RELACJE SMS
Informacje z meczów na Twoją komórkę!
FACEBOOK
REKLAMA
Sklep piłkarski Nike Manchester United
SONDA
Wzmocnienia w której formacji przydałyby się Manchesterowi United najbardziej?

POLECAMY