Młody gracz Manchesteru United awansował do zespołu rezerw. Mowa tutaj o Dodo, który aktualnie występuje w ekipie Corinthians. W zeszłym tygodniu piłkarz został przeniesiony do starszego rocznika i być może zaliczy swój debiut już na dniach.
- Nie wiem jak potoczą się sprawy, jednak jestem odpowiednio zmotywowany do ciężkiej pracy. Z drużyną rezerw mam większe szanse na szlifowanie moich umiejętności i okazję do gry ze wspaniałymi zawodnikami – mówił reprezentant Brazylii U17 – Dodo.
Nastolatek do United przejdzie nie wcześniej jak w styczniu. Mimo, że to już całkiem niedługo, zawodnik nie zaprząta sobie tym głowy: - Nie myślę o tym, co będzie w styczniu, gdyż mam przed sobą jeszcze sporo czasu.
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności, za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety, osoby będą banowane bez możliwości odwołania.