Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Forum » Transfery » Skład na sezon 2017/2018

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Skład na sezon 2017/2018

MatiasXD

Dodano: 25.05.2017, 22:49
Temat zedytowany dnia 25.05.2017 22:54 przez MatiasXD

Jak wyobrażacie sobie skład Manchesteru United w przyszłym sezonie? Ja jestem zdania że Mourinho będzie budował zespół w oparciu o sprawdzony schemat który zastosował w Interze Mediolan gdy w 2010 roku zdobył Potrójną Koronę. Schemat ten zakłada formację 4-2-3-1 i futbolu oparty na szybkich atakach oraz zwartej grze defensywnej w której udział bierze cały zespół. Namiastkę tego stylu gry mogliśmy zobaczyć w finale Ligi Europy gdzie nasza gra obronna stanowiła monolit i barierę nie do przejścia. Aby jednak system funkcjonował jak należy musimy sprowadzić przynajmniej dwóch ofensywnych graczy wysokiej klasy gdyż gra w ataku nieco kuleje. Ja widzę to tak:

-------------------------- Morata -------------------------

Rashford ------------ Griezmann ----------- Mikitarian

-------------- Pogba --------------- Herrera ------------

Darmian ---------- Rojo ------ Bailly --------- Valencia

-------------------------- Romero -------------------------

Pierwszy transfer czyli Morata który bardzo przypomina mi Diego Milito. Jest wysoki, dobrze gra głową, ma drybling i potrafi wybiegać do prostopadłych podań słanych za linię obrony.

Drugi transfer czyli Griezmann który dobrze czuje się gdy gra za plecami napastnika. Jest to gracz który potrafi kreować grę. Zarówno cofa się do środka pola by rozegrać piłkę jak i wbiega w pole karne rywala by poszukać gola. Zawodnik stworzony do operowania pomiędzy liniami pomocy i ataku czyli taki odpowiednik Sneijdera.

Jeśli chodzi o skrzydła to Rashford i Miki którzy dużo biegają i dużo pracują w defensywie. Jest to bardzo ważny element w układance taktycznej Mourinho. Ci gracze stylem gry przypominają skrzydłowych ówczesnej ekipy z Mediolanu: Eto'o - Pandev.

W środku pola duet Pogba - Herrera. Uważam że są już mentalnie gotowi aby wspólnie dowodzić środkiem pola drużyny z Old Trafford. W ostatnim czasie znacznie poprawili się w takich aspektach gry jak odbiory i przechwyty. Oni mogą być jak Cambiasso i Zanetti czyli stanowić serce i płuca drużyny.

W schemacie Mourinho jeden boczny defensor ma grać ofensywnie (Valencia jako odpowiednik Maicona) a drugi ma za zadanie asekurować stoperów jak robił to Chivu. I w takiej roli widzę Darmiana mimo krytyki która tutaj zaraz na mnie spadnie Jeśli macie lepszego kandydata na lewą obronę to podajcie ale od razu uprzedzam że Shaw odpada bo jego już chyba na dobre zniszczyły kontuzje a po za tym jest nieodpowiedzialny taktycznie.

Duet stoperów może się zmieniać bo mamy na tej pozycji bogactwo ale para Rojo - Bailly chyba prezentowała się najlepiej. Oni mają odpowiednie cechy charakteru by nawiązać do takich legend jak Lucio czy Samuel.

Jeśli odejdzie De Gea to wcale nie musimy sprowadzać jakiegoś kozackiego bramkarza bo Romero pokazał że można na niego liczyć w wielkich meczach.

Trzeba wzmocnić też ławkę rezerwowych tak aby Mourinho miał kim rotować bo czeka nas ciężki sezon. Ruszamy bowiem na podbój nie tylko Anglii ale i całej Europy

Podajcie swoje propozycje składów.
wiluu5
Dodano: 25.05.2017, 23:27
Ja to widze tak
De Gea ( mysle ze jednak zostanie )
Shaw ( wierze w niego cały czas) Bailly-Smalling-Valencia
bakayoko , herrera , pogba
martial-rashford-mata
Pady

Dodano: 26.05.2017, 09:06
Potrzeba wzmocnienia na skrzydle piłkarza który może być tez napastnikiem:
1.Sanchez 2.Dybala 3.Griezmann kolejność nieprzypadkowa
Dalismy odejsc Schneiderlin,Schweinsteiger potrzebujemy zawodnika do srodka aby Fellaini niebyl potrzebny.
Lewa obrona nasza najwieksza bolaczka potrzeba nam pilkarza co umi grac do przodu napewno nie Alby chyba ze Alaba
Herrera21
Dodano: 26.05.2017, 12:21
Romero
Mendy-Van Dijk-Bailly-Valencia
Herrera-Pogba-Nainggolan/James
Bale-Griezmann-Rashford
wladek22ban

Dodano: 27.05.2017, 06:04
Romero
Alba-Bailly-Jones-Carvajal
Pogba-Modric
Bale-B.Silva-Sanchez
Griezmann
RedWu
Dodano: 27.05.2017, 10:06
De Gea
Valencia-Baily-Sokratis(czytałem że chce odejść bo chce wygrywać)-Shaw
Pogba-Herrera
Mata(albo jakiś typowu skrzydłowy Zaha/Perisic)-Miki(jego najelpsza pozycja tam pokaże co potrafi)-Martial
Griezman/Lukaku (Lukaku dałby nam sukces w lidze a Griezman w LM by sobie lepiej poradził pewnie)
Jeszcze bym sprowadził jakiegoś grajka na lige na drużyny z połowy tabeli,rozgrywający za pogbe bo pogba nie może wszystkich meczy grać może Pereira sobie da rade
OldTrafford1988
Dodano: 27.05.2017, 10:43
Mourinho powiedział, że chce 3-4 transferów, ale to na uzupełnienie składu.
Potrzebujemy napastnika, sam Rashford nie wystarczy. Tylko kogo? Lukaku otrzaskany w lidze, Morata niby dogadany z Milanem, mam nadzieje, że nie Belloti.
Skrzydłowy i tu zależy czy będziemy grać 4-2-3-1 czy 4-3-3, bo jeśli pierwszy to Douglas Costa będzie odpowiedni lub William. Przy 4-3-3 Griezmann będzie petardą.
Defensywny pomocnik Nabby Keita, Fabinho lub Dier.
Zostaje ostatni transfer na LO widziałbym tu Mendy'ego.
Choć mogą być dodatkowe trzy transfery jeśli de Gea odejdzie i jeśli Mou sprzeda Smallinga oraz nie wiadomo co z Fellainim.

Ale skład powinien wyglądać mniej więcej tak:
Oczywiście 4-3-3
Bramka: De Gea, Romero.
PO: Valencia, Fosu Mensah( myślę, że powinien być naturalnym zmiennikiem Antka, dobrze sobie radzi na tej pozycji).
ŚO: Bailly, Rojo, Jones, Smalling( jak odejdzie to Keane), Tuanzebe.
LO:Mendy, Blind.
DP: Keita/Dier/Fabinho( zależy, który do nas trafi), Carrick.
ŚP: Pogba, Herrera, Mata, Fellaini( lub ktoś zakupiony w jego miejsce)
PN: Griezmann, Miki
LN: Martial, Lingard.
N: Lukaku, Rashford.
Plus jakąś młodzież z akademii.
Soprano
Dodano: 27.05.2017, 14:09
DDG
Valencia-Baily-Van Dijk-Mendy/Shaw
Pogba-Herrera-Bakayoko
Costa-Griezz-Rash/Martial
gonzo0
Dodano: 28.05.2017, 11:49
de Gea/Romero
Valencia/Darmian/Fosu - Bailly/Jones/Tuanzebe - Lindelof/Smalling/Rojo - Mendy/Shaw
Bakayoko/Carrick
Pogba/Fellaiani - Herrera/Mata
Miki/Lingard - Griezmann/Zlatan - Martial/Rashford

Do sprzedania: Blind, Rooney
WielkiFerdas

Dodano: 28.05.2017, 20:06
Van der Sar - G. Neville, Ferdinand, Vidic, Evra - Nani, Scholes, Carrick, Giggs - Rooney, Saha
Michal1504
Dodano: 28.05.2017, 20:10
Post zedytowany dnia 28.05.2017 20:10 przez Michal1504

Bramka: BR: De Gea/Romero/Pereira

Obrona: PO: Valencia/Fosu-Mensah/Tuanzebe - ŚO: Bailly/Smalling/Jones - ŚO: Lindelof(Benfica)/Blind/Rojo - LO: Sandro(Juventus)/Darmian/Shaw

Pomoc: PP: Mkhitaryan/Lingard - ŚPD: Fabinho(Monaco)/Carrick - ŚP: Herrera/Fellaini - ŚPO: Pogba/Mata - LP: Carrasco(Atletico)/Martial

Atak: N: Morata(Real)/Rashford

Sprzedać: Johnstone, Varela, Borthwick-Jackson, Young, Januzaj, Rooney, Wilson

Kupić: Lindelof, Sandro, Fabinho, Carrasco, Morata

?*: Ibrahimović, Andreas Pereira

*nie wiem co z tymi piłkarzami

Według mnie tak powinien wyglądać skład United w sezonie 2017/2018, co o tym sądzicie?
janpal1
Dodano: 17.06.2017, 22:27
Jest tylko jedna koncepcja gdzie każdy grałby na swojej pozycji:

----------------------------De Gea----------------
--------------Bailly-----Lindelof----Rojo--
Valencia-----------------------------------------Perisic---
-----------------Herrera----------Pogba----------------
-------------------------Mkhitaryan------------------------
--------------Lukaku---------------Rashford-------------
PanWolodyjowski
Dodano: 18.06.2017, 19:22
Wytłumaczcie mi fenomen tego dziecinnego układnania składów 3/4 z nich to jest czysta fikcja.

Nie będzie ani Lukaku, ani Ronaldo. Skupcie się na realnych wzmocnieniach. Na tę chwile są to Morata i ewentualnie Perisić, choć tego drugiego bym nie chciał.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Skład na sezon 2017/2018

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania

MECZE

Friends Arena
Ajax Amsterdam 0 : 2 Manchester United
24 maja 2017 (20:45), Friends Arena

TABELA PREMIER LEAGUE

1. Chelsea 38 93 +52
2. Tottenham 38 86 +60
3. Manchester City 38 78 +41