Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Forum » Transfery » Para stoperów

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Para stoperów

janpal1
Dodano: 17.04.2017, 18:55
Cześć. Co myślicie o naszych stoperach, szczególnie po meczu z Chelsea, w którym Bailly i Rojo prezentowali się wyborowi. Kogo byście zostawili, kogo sprzedali, a kogo dokupili. Jest jeszcze oczywiście Smalling, który w tym sezonie nie ma formy, Jones, który niestety jest szklanką i nie wiem jaki jest sens trzymania go jak co sezon ma kontuzje, mamy jeszcze w kadrze Tuazebe ale to nie ten poziom. Ciekawie prezentuje się nasz były wychowanek Michael Keane, nawet przez jakąś gazetę został wybrany do 11 sezonu i można go ściągnąć za małe pieniadz. Proszę o wypowiedzenie się w tej kwestii. Pozdrawiam, GG United!
jamaj05

Dodano: 18.04.2017, 08:35
Myślę, że Bailly to stoper na kolejne parę ładnych lat. Dobrze byłoby sprowadzić do klubu topowego partnera dla niego - myślę, że najlepszą opcją byłby Bonucci.

Rojo powinien być pierwszym wyborem rezerwowego, a czwórkę stoperów powinien uzupełniać Smalling, który jakiś tam poziom prezentuje

Jonesa sprzedać, gdyby nie kontuzje byłby najprawdopodobniej najlepszym angielskim ŚO, ale moim zdaniem nie ma co go dłuzej trzymać, bo to nie wina treningów, skoro u 4 trenerów połowę sezonu spędza na L4, tylko problem leży w samym zawodniku

Tuazebe dobrze rokuje na przyszłość, mógłby udać się na turne z drużyną a później może jakieś wypożyczenie do Championship,żeby sie ogrywać?

Myślę, że na Keane'a nie ma co tracić czasu, dla mnie typowy obrońca do średniaka z lig, potrzebujemy naprawdę dobrego stopera, a nie półśrodki
TheRipper

Dodano: 18.04.2017, 09:49
Bailly - póki co bardzo dobry transfer. Doskonale radzi sobie na środku obrony i moim zdaniem obecnie jest naszym głównym filarem obrony.

Rojo - którego wszyscy sprzedawali przed zimowym okienkiem (w tym ja) o dziwo albo się ogarnął, albo Mourinho wykrzesał z niego pełen potencjał i jego gra coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Wciąż zdarza mu się popełniać głupie błędy ale jeśli uda mu się to wyeliminować i utrzymać obecną formę, to ja bym go zostawił.

Smalling - jeden z naszych najlepszych graczy ubiegłego sezonu, obecnie gra raczej słabo.
Dałbym mu jednak szansę, jeśli w przyszłym sezonie się nie odnajdzie to trzeba będzie pomyśleć o jego sprzedaży.

Jones - nie jest taki zły, problemem są kontuzje które nieustannie go dręczą. Można pomyśleć nad jego sprzedażą, chociaż jako rezerwowy mógłby zostać.

Ogólnie widziałbym 2 potencjalne wzmocnienia do środka obrony. Jeden, priorytetowy to jakiś bardzo dobry obrońca np Giménez z Atletico a drugi to jakiś solidny rezerwowy i tu można się zastanowić nad Keane'em.
gaucho2015
Dodano: 18.04.2017, 13:43
Bailly - swietny transfer

Rojo - odżył pod wodza Mourinho, ale nadal to tykajaca forma. Extra forma przeciwko Chelsea, ale też dużo błędow np gol Jagielki

Jones - szklanka, koniec tej tygodniówki, czekania na niego. Latem out.

Smalling - ławka

Uważam, że Lindelof albo Keane jest nam potrzebny....Idealny partner dla Bailly'ego.
GMU

Dodano: 18.04.2017, 14:41
Bailly- obecnie faktycznie najlepszy, choć ma momenty zawieszki to potrafi ja naprawić. Na chwilę obecną raczej podstawowy wybór Mou.

Rojo- z niego mogą być jeszcze ludzie bo posiada jedną zaletę, jest zdrowy (nie to co Jones). Ostatnio poprawił formę, dodatkowo może grać na LO. Jedyną wadą jest chyba jego agresja, bo często gra na pograniczu czerwieni.

Jones- gość na sprzedaż, w większości sezonu jest niezdolny do gry a jego gra nie zapewnia stabilności, jak widzę jak się porusza to mam wrażenie, że odstawi Wawrzyniaka lub Gerrarda i sprowokuje karnego. Jedyna zaleta to niby waleczność i serce do gry, ale obecnie może to zaprezentować maks w 5 meczach na sezon.

Smalling- ciekawy przypadek, czasami gra jak wymiatacz np. część poprzedniego sezonu, a czasami jak totalny amator. Myślę, że to dobry piłkarz ale ze zmienną formą, lepszy od Jonesa ale obecnie z gorszą formą niż Rojo czy Bailly.

Blind- nikt go nie umieścił w tym zestawieniu, ale uważam że Holendra można zaliczyć do grona ŚO, tak samo jak do grona LO i ŚP. Gość nawet niezły, ale ma duże braki fizyczne i w meczach o stawkę czasami zawodzi, ale podobnie jak ze Smallingiem, kiedy jest zdrowy daje o wiele więcej niż kontuzjowany Jones, a to już jakaś zaleta.

Z obecnego tu grona pewniakiem do wylotu według mnie jest Jones, resztę można oszczędzić (to znaczy Smallinga i Blinda). W lecie można dokupić jakiegoś ŚO, ale to zależy jakiego, bo można iść w takich poniżej 24 lat (młodzi i perspektywiczni) albo takich między 25 a 31 rokiem życia (mniej więcej ukształtowani, mający już jakieś doświadczenie, ale wciąż rozwijający się)
Feo
Dodano: 18.04.2017, 19:08
Jak dla mnie priorytetem do wzmocnienia powinny być skrzydła i lewa obrona, bo na środku obrony mamy na razie kim grać, zmiennicy również są

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Para stoperów

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania

MECZE

Etihad Stadium
Manchester City 0 : 0 Manchester United
27 kwietnia 2017 (21:00), Etihad Stadium

TABELA PREMIER LEAGUE

1. Chelsea 33 78 +40
2. Tottenham 33 74 +47
3. Liverpool FC 34 66 +28