DevilPage.pl - diabelski serwis fanów Manchesteru United
» Messi: Rooney piłkarzem światowej klasy
Dodano: 17.03.2010 13:12, Napisał: Bart
Lionel Messi stwierdził, że Wayne Rooney zasłużył na wszystkie pochwały, które spływają na niego niczym lawina w tym sezonie. Zawodnik FC Barcelony jest pełen podziwu dla Anglika.
Wazza w tym sezonie strzelił już 32 gole dla Manchesteru United, w tym dwa w ostatnim meczu z Fulham. Jego wysoka forma szybko wyniosła go na piedestał, dzięki czemu wiele osób uważa go w tej chwili za jednego z najlepszych zawodników na świecie obok takich sław jak Cristiano Ronaldo czy właśnie Lionel Messi.
Messi twierdzi, że w tym sezonie Rooney niesamowicie się rozwinął stając się piłkarzem światowej klasy. Argentyńczyk podziwia również umiejętności i energię, która wprost kipi z napastnika United.
- Manchester United ma w swoich szeregach zawodnika, który może być uważany za klasowego piłkarza. Rooney jest fantastyczny w tym sezonie – mówił dla ESPN Messi.
- Stał się napastnikiem, który jest w stanie zrobić wszystko. Prowadzi linię ofensywy, gra szeroko, głęboko się cofa, a jego umiejętności gry w powietrzu znacznie się poprawiły. Wayne jest również niesamowicie silny, gdy gra tyłem do bramki rywali.
- Energia Rooneya jest niesamowita. Jestem pełen uznania dla niego. Wayne stał się piłkarzem światowej klasy – zakończył Lionel Messi.
Wydrukowano z: http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/21225/