DevilPage.pl - diabelski serwis fanów Manchesteru United


» Wenger dziękuje Fergusonowi
Dodano: 05.11.2009 09:02, Napisał: Michal020202

Menadżer Arsenalu Londyn Arsene Wenger wyraził wdzięczność wobec sir Alexa Fergusona. Wszystko tyczy się interwencji w sprawie stadionowych przyśpiewek.

Boss Czerwonych Diabłów wysłał, bowiem całkiem niedawno list otwarty do fanów United z prośbą o zaprzestanie obraźliwych śpiewów wobec Wengera, które bardzo często mają miejsce na stadionie Old Trafford.

- Jestem bardzo wdzięczny za to. Nie sądzę żeby te czyny fanów zasługiwały na nagrodę. Nie wiem, co mam zrobić żeby to obsceniczne przyśpiewki zniknęły ze stadionów w United czy gdziekolwiek indziej – przyznaje Wenger.

- Jestem szczęśliwy, że Ferguson zainterweniował. Może zrobił to, dlatego że bardzo długo na to nalegałem. Nigdy nie obchodziło mnie za bardzo to, co krzyczeli na stadionie, ale takie zachowanie nie może być tolerowane – zakończył.

Wydrukowano z: http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/19804/